Camping Visvijvers Nukerke
Maarkedal, Oost-Vlaanderen, België
Welkom op Camping Visvijvers Nukerke, een camping in Oost-Vlaanderen, België. Camping Visvijvers Nukerke biedt plaats aan een caravan en een tent.
- Rolstoeltoegankelijk
Over Camping Visvijvers Nukerke
GEOOp het terrein vind je onder meer rolstoeltoegankelijke voorzieningen.
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Sanitair / toiletten
- Toegankelijk sanitair
Op de camping
- Camperaansluiting
Meer voorzieningen
websiteOp zoek naar een camping? Op zoek naar een plekje in de natuur? Hou je van kamperen en vissen in Vlaamse Ardennen ? Dan is visvijvers Nukerke echt iets voor u.
Automatisch samengevat van de campingwebsite.
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Caravan?
- Tent?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
Bekijk de exacte ligging op de kaart.
Bezienswaardigheden in de buurt
Voorzieningen in de buurt
≤5 kmVoorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.
Beoordelingen
Samen 139 beoordelingen van 1 bron.
Wat gasten zeggen
via Google“Wens je in alle rust en een zeer goedkoop terrasje te doen. Met uitzicht op een witvisvijver kom dan zeker vertoeven. Vissen zelf kan mits toestemming en een kleine bijdrage ook”
“Een charmante, mooie en rustig gelegen camping. Het personeel is enorm vriendelijk en het café biedt drankjes aan aan schappelijke prijzen. De sanitaire blok is wel wat ouder, maar alles is aanwezig wat nodig is. Aanrader!”
“Zeer mooie en rustige kamping! Super vriendelijk personeel, echt een aanrader als je houdt van goedkope drankjes en rust!”
“Lekkee biertje voor de wandeling!”
“Leuk voor de kinderen”
“Ik had voor twee nachten geboekt, maar ben na een douchepoging na één dag gelukkig weer vertrokken. Het sanitair was in 3 woorden te beschrijven: -smerig -kapot -gedateerd De douche had geen warm water en was in ik weet niet hoe lang niet meer schoongemaakt. Van de haren in het…”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Caravanplaats, Tentplaats
- Toegankelijk sanitair
- Ja
- Camperaansluiting
- Ja
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Camping Visvijvers Nukerke. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Camping Visvijvers Nukerke?+
Camping Visvijvers Nukerke ligt in Maarkedal, Oost-Vlaanderen (België). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Camping Visvijvers Nukerke een zwembad?+
Nee, Camping Visvijvers Nukerke heeft geen eigen zwembad.
Is Camping Visvijvers Nukerke geschikt voor kinderen?+
Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Camping Visvijvers Nukerke. Er is een speeltuin op 1,1 km in de buurt.
Zijn honden toegestaan op Camping Visvijvers Nukerke?+
Voor Camping Visvijvers Nukerke staan honden niet als toegestaan geregistreerd; neem bij twijfel contact op met de camping.
Welke voorzieningen heeft Camping Visvijvers Nukerke?+
Camping Visvijvers Nukerke biedt onder andere rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Vergelijkbare campings in Oost-Vlaanderen
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Camping Visvijvers Nukerke (deze camping) | – | – | – |
| Camping Fort Bedmar | – | – | – |
| Camperplaats Bellem-Zuid | – | – | – |
| Bivakzone Kleit | – | – | – |
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.


