Lejrpladsen Ålen
Hoofdstad, Denemarken
Camping Lejrpladsen Ålen bevindt zich in Hoofdstad in Denemarken. De plaatsen zijn geschikt voor een tent.
- Dichtbij zee
- In het bos
Over Lejrpladsen Ålen
GEOLejrpladsen Ålen bevindt zich op 1,4 km van zee. De camping ligt in een bosrijke omgeving.
Tot de bezienswaardigheden in de omgeving hoort Beeld van de Kleine Zeemeermin (op 12,2 km van de camping).
✓ Pluspunten
- Dichtbij zee
- In het bos
Voorzieningen
Ligging
- Dichtbij zee
- In het bos
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Tent?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
| Dichtbij zee | 1.4 km |
Bezienswaardigheden in de buurt
| Beeld van de Kleine Zeemeermin | 12.2 km |
| Tivoli | 9.7 km |
| Nationalmuseet | 9.9 km |
| Rosenborg Slot | 11.1 km |
| Ny Carlsberg Glyptotek | 9.6 km |
| Statens Museum for Kunst | 11.5 km |
Voorzieningen in de buurt
≤5 kmVoorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.
Webcams in de buurt
WindyBeoordelingen
Samen 45 beoordelingen van 1 bron.
Wat gasten zeggen
via Google“Mooie locatie, veel privacy, maar wel een beetje eigenzinnig en wat ouder.”
“Gezellige schuilplaats met goede beschutting tegen de wind, een kampvuurplaats, een composttoilet en voldoende ruimte voor tenten en andere spullen - let op: de vloer in de schuilplaats is enigszins scheef.”
“Heerlijk!”
“Een heerlijke schuilplaats in een rustige omgeving. Er is een tafel en een vuurplaats, en vlakbij een waterfontein. In het weekend is het er meestal vol.”
“Een eenvoudig maar zeer gezellig toevluchtsoord. Het ligt in een prachtige omgeving.”
“Het is werkelijk een prachtig en adembenemend uitzicht. Er zijn zoveel vogels. Het waaide behoorlijk toen ik er was, dus het was een beetje lastig. Maar het landschap zelf is echt schitterend. Het lijkt erop dat veel mensen hier komen om te fietsen, dus als je daarvan houdt, raa…”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Tentplaats
- Dichtstbij water
- zee 1,4 km
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Lejrpladsen Ålen. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Lejrpladsen Ålen?+
Lejrpladsen Ålen ligt in Hoofdstad (Denemarken). In de buurt vind je de zee op 1,4 km. De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Lejrpladsen Ålen een zwembad?+
Nee, Lejrpladsen Ålen heeft geen eigen zwembad, maar de zee ligt op 1,4 km.
Is Lejrpladsen Ålen geschikt voor kinderen?+
Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Lejrpladsen Ålen. Er is een speeltuin op 2,3 km in de buurt.
Zijn honden toegestaan op Lejrpladsen Ålen?+
Voor Lejrpladsen Ålen staan honden niet als toegestaan geregistreerd; neem bij twijfel contact op met de camping.
Vergelijkbare campings in Hoofdstad
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Lejrpladsen Ålen (deze camping) | – | – | zee 1,4 km |
| Sandkaas Familiecamping | ★ 8.8 | € 140 | strand 419 m |
| Gudhjem Camping | ★ 8 | € 189 | strand 134 m |
| Landgangsstedet Åsevang | – | – | – |
Lees ook
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.






