Bork Havn Autocamperplads
Midden-Jutland, Denemarken
Camping Bork Havn Autocamperplads bevindt zich in Midden-Jutland in Denemarken. De plaatsen zijn geschikt voor een camper.
- Dichtbij zee
- Dichtbij strand
Over Bork Havn Autocamperplads
GEOBork Havn Autocamperplads bevindt zich op 312 m van zee en op 77 m van een strand.
✓ Pluspunten
- Dichtbij zee
- Dichtbij strand
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Warme douches
- Drinkwater
- Sanitair / toiletten
Op de camping
- Camperaansluiting
Ligging
- Dichtbij zee
- Dichtbij strand
Meer voorzieningen
websiteAUTOCAMPERPLADS BORK HAVN Der er 2 autocamperpladser på Bork Havn. Den ene ligger ved lystbådehavnen og er en lang række med 12 nummererede pladser ( pladserne 1-12). Den anden ligger med direkte udgang til surfstranden og består af 8 nummererede pladser - 4 på hver side (pladserne
Automatisch samengevat van de campingwebsite.
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Camperplaats?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
| Dichtbij zee | 312 m |
| Dichtbij strand | 77 m |
Bezienswaardigheden in de buurt
Voorzieningen in de buurt
≤5 kmVoorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.
Webcams in de buurt
WindyBeoordelingen
Samen 16 beoordelingen van 1 bron.
Wat gasten zeggen
via Google“De receptie is moeilijk te vinden als je 's nachts aankomt.”
“Uitstekende kampeerplek voor overnachtingen… op de naastgelegen camping (200 meter verderop) kunt u gebruikmaken van de water- en afvalvoorzieningen op vertoon van uw kampeerplekbewijs 👍”
“Leuk!”
“De 12 parkeerplaatsen bevinden zich direct in de haven, vlakbij de boten, achter een slagboom. Om de slagboom te openen, heb je een toegangskaart nodig, die je bij een automaat moet kopen en betalen. De uitdaging is echter om die automaat te vinden. Hij staat namelijk helemaal aa…”
“Belangrijk: Meld u eerst aan bij de automaat op het havenkantoor (havenmeester). Plaatsen 1-12 bevinden zich in de haven, naast de boten (zie foto, blauwe stip). Plaatsen 20-27 liggen aan de weg naast restaurant Panorama (zie foto). U moet uw plaats selecteren bij de automaat. Ui…”
“Een kampeerplek met uitzicht op de boten, de zonsondergang in je rug, zeer schone sanitaire voorzieningen op korte afstand, 's nachts erg rustig - ja, absoluut een aanrader.”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Camperplaats
- Camperaansluiting
- Ja
- Dichtstbij water
- strand 77 m
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Bork Havn Autocamperplads. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Bork Havn Autocamperplads?+
Bork Havn Autocamperplads ligt in Midden-Jutland (Denemarken). In de buurt vind je de zee op 312 m en een strand op 77 m. De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Bork Havn Autocamperplads een zwembad?+
Nee, Bork Havn Autocamperplads heeft geen eigen zwembad, maar de zee ligt op 312 m.
Is Bork Havn Autocamperplads geschikt voor kinderen?+
Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Bork Havn Autocamperplads. Er is een speeltuin op 140 m in de buurt.
Zijn honden toegestaan op Bork Havn Autocamperplads?+
Voor Bork Havn Autocamperplads staan honden niet als toegestaan geregistreerd; neem bij twijfel contact op met de camping.
Welke voorzieningen heeft Bork Havn Autocamperplads?+
Bork Havn Autocamperplads biedt onder andere warme douches en drinkwater. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Vergelijkbare campings in Midden-Jutland
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Bork Havn Autocamperplads (deze camping) | – | – | strand 77 m |
| Thorsminde Camping | ★ 8.9 | – | zee 352 m |
| Ringkøbing Camping | ★ 8.8 | € 175 | – |
| Thyborøn Camping & Hotel | ★ 8.7 | € 61 | zee 536 m |
Lees ook
- De mooiste campings in Midden-Jutland — met Camping Gyvelborg in de spotlight
- De mooiste campings in Midden-Jutland — met Randers City Camp in de spotlight
- De mooiste campings in Midden-Jutland — met Camping Velling Koller in de spotlight
- De mooiste campings in Midden-Jutland — met Bjørnen i Bjergene in de spotlight
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.



