Kylmäluoma Camping
Polonkylä, Pohjois-Pohjanmaa, Finland
Camping Kylmäluoma Camping bevindt zich in Pohjois-Pohjanmaa in Finland. Hier ben je welkom met een caravan en een tent.
- Restaurant
- Wifi
- Kindvriendelijk
- Honden toegestaan
- Rolstoeltoegankelijk
Over Kylmäluoma Camping
GEOKylmäluoma Camping is een camping in Pohjois-Pohjanmaa. Bekijk de ligging op de kaart, de voorzieningen en boekingsmogelijkheden.
Tot de voorzieningen behoren een restaurant, voorzieningen voor kinderen, wifi, ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.
✓ Pluspunten
- Kindvriendelijk
- Honden toegestaan
- Wifi
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Sanitair / toiletten
- Toegankelijk sanitair
- WiFi op het terrein
Op de camping
- Restaurant
- Kindvriendelijk
- Huisdier welkom
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Caravan?
- Tent?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
Bekijk de exacte ligging op de kaart.
Bezienswaardigheden in de buurt
Voorzieningen in de buurt
≤5 kmVoorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.
Beoordelingen
Samen 20 beoordelingen van 1 bron.
Wat gasten zeggen
via Google“Geweldige locatie, rustige omgeving en vriendelijk personeel. De gebouwen zijn oud, maar prima bruikbaar; niet alles hoeft nieuw te zijn 🙂 Goede parkeergelegenheid voor campers, je hebt je eigen plek. De prijzen zijn wel hoog, de koffie en donut waren behoorlijk zout. Dit was…”
“Uitstekende camping! Vriendelijk en gastvrij personeel. Alles wat je nodig hebt is aanwezig, inclusief een gratis openbare sauna 's avonds en twee meren in de buurt waar je direct na de sauna in kunt duiken.”
“Een fantastische plek, en de prijs was het zeker waard. De sauna was bij de prijs inbegrepen en de douches in de toiletten waren een ware luxe. Alles was schoon en de bediening was vriendelijk. We konden 's nachts heerlijk slapen. Een stel dat met een camper reist en honden heeft…”
“Zeer vriendelijk personeel. Rustige plek, goed geslapen. Prachtig uitzicht. Keukenfaciliteiten ouderwets, maar functioneel.”
“Rustige, schone camping (de riool- en afvalwaterafvoer moeten wel schoongemaakt worden!). Vriendelijk personeel.”
“De plek is onaangenaam en, gezien de omstandigheden, een verrassend dure reis terug naar de jaren 80.”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Caravanplaats, Tentplaats
- Huisdieren
- Welkom
- Kindvriendelijk
- Ja
- Toegankelijk sanitair
- Ja
- Extra voorzieningen
- Beachvolleybal · Bootverhuur · Kiosk · Wasserette · Minigolf · Speeltuin
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Kylmäluoma Camping. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Kylmäluoma Camping?+
Kylmäluoma Camping ligt in Polonkylä, Pohjois-Pohjanmaa (Finland). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Kylmäluoma Camping een zwembad?+
Nee, Kylmäluoma Camping heeft geen eigen zwembad.
Is Kylmäluoma Camping geschikt voor kinderen?+
Ja, Kylmäluoma Camping is kindvriendelijk met voorzieningen voor gezinnen. Er is een speeltuin op 222 m in de buurt.
Zijn honden toegestaan op Kylmäluoma Camping?+
Ja, honden zijn welkom op Kylmäluoma Camping.
Welke voorzieningen heeft Kylmäluoma Camping?+
Kylmäluoma Camping biedt onder andere een restaurant, wifi, kinderanimatie, honden toegestaan en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Vergelijkbare campings in Pohjois-Pohjanmaa
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Kylmäluoma Camping (deze camping) | – | – | – |
| Emolahti Camping | – | € 175 | strand 68 m |
| Top Camping Kalajoki | – | – | zee 1,5 km |
| Lampinsaari Camping | – | – | strand 130 m |
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.


