Le Relais des Garennes
Montbert, Loire-Atlantique, Frankrijk
Le Relais des Garennes is een camping in de regio Loire-Atlantique (Frankrijk). Kamperen kan er met een caravan en een tent.
- Zwembad
- Wifi
- Honden toegestaan
- Rolstoeltoegankelijk
Over Le Relais des Garennes
GEODe camping beschikt over een zwembad, wifi, ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.
In de omgeving liggen bezienswaardigheden als Kasteel van Clisson (op 15,5 km van de camping).
✓ Pluspunten
- Zwembad
- Honden toegestaan
- Wifi
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Warme douches
- Sanitair / toiletten
- Toegankelijk sanitair
- WiFi op het terrein
Op de camping
- Zwembad
- Huisdier welkom
- Camperaansluiting
Meer voorzieningen
websiteDans un havre de nature, bordé par la rivière et les plans d'eau, entre jardins et prairies, dans l'esprit des campings à la ferme, Le Relais des Garennes vous reçoit avec votre tente, votre caravane ou votre camping-car. Ouvert du 15 juin au 15 septembre (réception de 15 h à 20 h) avec une capacité d'accueil de 20 per
Automatisch samengevat van de campingwebsite.
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Caravan?
- Tent?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
Bekijk de exacte ligging op de kaart.
Bezienswaardigheden in de buurt
| Kasteel van Clisson | 15.5 km |
| Château des ducs de Bretagne | 19.0 km |
| Kunstmuseum Nantes | 19.4 km |
Voorzieningen in de buurt
≤5 kmVoorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.
Beoordelingen
Samen 190 beoordelingen van 2 bronnen.
Wat gasten zeggen
via Google“Geweldige camping, rustig en schoon. De eigenaren zijn erg vriendelijk. Het toilet- en douchegebouw is zeer schoon en de douches zijn ruim, met wisserbladen en vloerplanken. De camping is prachtig en dicht bij het dorp. Nogmaals bedankt aan de eigenaren, ga zo door! Ik beveel…”
“Een fantastische ervaring, 10/10! De eigenaar van de camping is een ontzettend aardige man die ons vanaf het eerste moment hartelijk ontving. Hij liet ons de camping zien en liet ons onze plek uitkiezen. De camping ligt op een prachtige locatie, midden in de natuur en is brandsch…”
“Een heerlijke kleine camping, precies zoals ik ze graag heb, aan het einde van een doodlopende weg, dus geen verkeerslawaai. Het ligt pal naast twee vijvers en op 1,5 km van het dorpscentrum, waarvan de helft via een wandelpad te bereiken is. Alles is aanwezig om je verblijf aang…”
“Een fantastische plek met zeer hartelijke en behulpzame gastheren! We zullen onze tijd daar altijd koesteren!”
“Een werkelijk prachtige plek met geweldige mensen ♡”
“Helemaal vanuit Schotland aangekomen, stuitte ik op dit kleine pareltje. Kleine, landelijke camping, onberispelijke voorzieningen, attente, behulpzame en vriendelijke eigenaren! Ideale plek voor een paar rustige dagen. Slager en bakker in het dorp. Heerlijk plat de jure bij het…”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Caravanplaats, Tentplaats
- Huisdieren
- Welkom
- Toegankelijk sanitair
- Ja
- Camperaansluiting
- Ja
- Extra voorzieningen
- Beachvolleybal · Wasserette
- In de buurt
- Op loop- of rijafstand: supermarkt op 1 km · binnenzwembad op 15 km.
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Le Relais des Garennes. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Le Relais des Garennes?+
Le Relais des Garennes ligt in Montbert, Loire-Atlantique (Frankrijk). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Le Relais des Garennes een zwembad?+
Ja, Le Relais des Garennes heeft een zwembad.
Is Le Relais des Garennes geschikt voor kinderen?+
Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Le Relais des Garennes. Er is een speeltuin op 237 m in de buurt.
Zijn honden toegestaan op Le Relais des Garennes?+
Ja, honden zijn welkom op Le Relais des Garennes.
Welke voorzieningen heeft Le Relais des Garennes?+
Le Relais des Garennes biedt onder andere een zwembad, wifi, honden toegestaan, warme douches en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Vergelijkbare campings in Loire-Atlantique
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Le Relais des Garennes (deze camping) | – | – | – |
| Camping Le Beaupré | ★ 9.1 | € 157 | strand 293 m |
| Camping Ushuaïa Villages l'Estuaire | ★ 9 | – | zee 443 m |
| Camping La Pointe Saint-Gildas | ★ 9 | € 127 | zee 263 m |
Lees ook
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.


