Ovisola
ACSI-camping
Camping in Orne

Camping Domaine du Perche Bellemois

Bellême, Orne, Frankrijk· ★ 8.6

Welkom op Camping Domaine du Perche Bellemois, een camping in Orne, Frankrijk. Camping Domaine du Perche Bellemois biedt plaats aan een tent, een chalet of huisje en een caravan. Gasten beoordelen de camping zeer goed met een 8,6.

  • Zwembad
  • Restaurant
  • Wifi
  • Kindvriendelijk
  • Honden toegestaan
  • Rolstoeltoegankelijk
Tentplaats · Huuraccommodatie · Caravanplaats
Gratis WiFi
Zwembad
Huisdier welkom

Over Camping Domaine du Perche Bellemois

GEO

Goed onderhouden camping naast het gemeentezwembad en vlak bij golfterrein. Naast de camping is een groot terrein voor sport en spel.

Op het terrein vind je onder meer een zwembad, een restaurant, voorzieningen voor kinderen, wifi, ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.

Reserveren bij Camping Domaine du Perche Bellemois kan online via Ovisola.

Pluspunten

  • Zwembad
  • Kindvriendelijk
  • Honden toegestaan
  • Wifi

Voorzieningen

Sanitair & basis

  • Warme douches
  • Sanitair / toiletten
  • Toegankelijk sanitair
  • WiFi op het terrein

Op de camping

  • Zwembad
  • Restaurant
  • Kindvriendelijk
  • Huisdier welkom
  • Camperaansluiting

Meer voorzieningen

website
poolwifishowerstoiletsAnimatieteamaccessiblerestaurantcamper_hookupSpeeltuin

Camping dans le Perche : Idéal pour vacances en famille ou entre amis. Cadre naturel, activités diverses et tout confort. Réservez votre séjour !

Automatisch samengevat van de campingwebsite.

Plaatsen, accommodaties & prijzen

Vanaf105 /nacht
Richtprijs · actuele prijs en beschikbaarheid bij de aanbieder
Bekijk beschikbaarheid & boek
ACSI-campingJe boekt via onze partner ACSI. Ovisola verwerkt zelf geen betaling of beschikbaarheid.

Plaatstypes & vanafprijzen

  • Tent
    vanaf105
  • Chalet
    vanaf105
  • Caravan
    vanaf105

Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.

Is dit uw camping? Claim uw camping hier.

Ligging & bereikbaarheid

Bekijk de exacte ligging op de kaart.

Bezienswaardigheden in de buurt

?

Voorzieningen in de buurt

≤5 km
SupermarktComptoir Bio (859 m)
RestaurantÀ La Dinette Gourmande (215 m) · 34 Oct (472 m) · New Calif (516 m)
Laadpaalonbekend (155 m) · onbekend (837 m) · onbekend (2.1 km)
Speeltuinonbekend (268 m) · Parc Aventure (1.1 km) · Aire de jeux Sérigny (1.5 km)
ApotheekPharmacie Bouilliez-Collard (522 m)

Voorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.

Beoordelingen

Samen 301 beoordelingen van 2 bronnen.

4,2/5
Google
301 beoordelingen
Lees reviews →

Wat gasten zeggen

via Google
★★★★★
Een charmante camping, midden in de natuur, waar we overnachtten op onze terugreis vanuit Bretagne. De camping ligt midden in het bos, met mooie, ruime en privé staanplaatsen en goed onderhouden sanitaire voorzieningen. Voor wie van wandelen houdt, ligt het charmante dorpje op 10…
Annie Gri · 14 uur geleden
★★★★
Een zeer aangename camping met ruime staanplaatsen in de schaduw van grote bomen. Rustig gelegen en op minder dan 15 minuten lopen van het charmante centrum van Bellême. Het enige minpuntje is het bewegingsgevoelige licht bij de ingang van het toiletgebouw. ​​Op korte dagen dou…
Christine Huneau · een dag geleden
★★★★★
Zeer vriendelijk en gastvrij personeel, schone en ruime stacaravan, zeer rustige camping
Charles Lepas · 6 dagen geleden
★★★★★
Een erg fijne camping, schoon, met ruime en goed afgebakende staanplaatsen. Gelegen aan de rand van de stad, dus ideaal voor wandelingen.
sylvie rozier · een week geleden
★★★★
Het is er rustig, maar wel de eerste camping waar je via een toetsenbord toegang hebt tot de faciliteiten.
Anne-catherine Erckelboudt · 2 weken geleden
★★★★
Caravanvakantie. De eigenaren zijn erg aardig, vriendelijk (vooral tijdens de hittegolf), behulpzaam en geven graag informatie 👏. De camping is zeer goed gelegen, een oase van rust in een groene omgeving. Bar en restaurant 👍, goed onderhouden sanitaire voorzieningen. Het enige…
Françoise Delahaye · Bewerkt: 3 weken geleden
Lees alle reviews op Google →

Weer & klimaat

Goed om te weten

Adres
12 Rue Famille Gaulin, 61130 Bellême
Accommodatietypes
Tentplaats, Huuraccommodatie, Caravanplaats
Huisdieren
Welkom
Kindvriendelijk
Ja
Toegankelijk sanitair
Ja
Camperaansluiting
Ja
Prijs
vanaf € 105
Max. personen per plaats
6

Contact & Website

Stuur een bericht naar de eigenaren van Camping Domaine du Perche Bellemois. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.

Veelgestelde vragen

FAQ
Waar ligt Camping Domaine du Perche Bellemois?+

Camping Domaine du Perche Bellemois ligt in Bellême, Orne (Frankrijk). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.

Heeft Camping Domaine du Perche Bellemois een zwembad?+

Ja, Camping Domaine du Perche Bellemois heeft een zwembad.

Is Camping Domaine du Perche Bellemois geschikt voor kinderen?+

Ja, Camping Domaine du Perche Bellemois is kindvriendelijk met voorzieningen voor gezinnen. Er is een speeltuin op 268 m in de buurt.

Zijn honden toegestaan op Camping Domaine du Perche Bellemois?+

Ja, honden zijn welkom op Camping Domaine du Perche Bellemois.

Welke voorzieningen heeft Camping Domaine du Perche Bellemois?+

Camping Domaine du Perche Bellemois biedt onder andere een zwembad, een restaurant, wifi, kinderanimatie, honden toegestaan, warme douches en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.

Wat kost overnachten op Camping Domaine du Perche Bellemois?+

Een overnachting op Camping Domaine du Perche Bellemois kost vanaf circa €105 per nacht. De actuele prijs hangt af van de periode, het plaatstype en het aantal personen.

Vergelijkbare campings in Orne

CampingBeoordelingPrijs vanafDichtstbij water
Camping Domaine du Perche Bellemois (deze camping)★ 8.6€ 105
Monaco Parc★ 4
Camping du Perche Bellemois★ 3

Alle campings in Orne →

Gegevens vanACSIOpenStreetMap-bijdragers

Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.

Vanaf
€ 105
Bekijk beschikbaarheid