Camping Domaine Du Colombier
Fréjus, Var, Frankrijk
Camping Domaine Du Colombier is een camping in Var, Frankrijk. Kamperen kan er met een caravan en een tent.
- Zwembad
- Restaurant
- Kindvriendelijk
- Honden toegestaan
- Rolstoeltoegankelijk
Over Camping Domaine Du Colombier
GEOOp het terrein vind je onder meer een zwembad, een restaurant, voorzieningen voor kinderen, ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.
Camping Domaine Du Colombier is online te reserveren via Ovisola en onze boekingspartner.
✓ Pluspunten
- Zwembad
- Kindvriendelijk
- Honden toegestaan
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Toegankelijk sanitair
Op de camping
- Zwembad
- Restaurant
- Kindvriendelijk
- Huisdier welkom
- Camperaansluiting
Meer voorzieningen
websiteEnvie de mer ? Réservez votre séjour au camping Domaine du Colombier 5★ à Fréjus, sur la Côte d’Azur !
Automatisch samengevat van de campingwebsite.
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Caravan?
- Tent?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
Bekijk de exacte ligging op de kaart.
Bezienswaardigheden in de buurt
Voorzieningen in de buurt
≤5 kmVoorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.
Beoordelingen
Samen 1.984 beoordelingen van 1 bron.
Wat gasten zeggen
via Google“We hadden een Bali Simple stacaravan met spa geboekt. De stacaravan is fantastisch, brandschoon, met een barbecue en een bubbelbad. Gewoonweg subliem, inclusief de indeling en het overdekte terras. Een heerlijk zwembad en een goed restaurant met prijzen die redelijk zijn voor Fra…”
“Ik was erg teleurgesteld over de bungalow. Honden waren toegestaan, maar er was geen echte groene ruimte voor ze. De locatie was slecht, pal naast een groot winkelcentrum. Positief was wel dat het personeel vriendelijk was, het zwembad erg mooi was en er zelfs eind september nog…”
“De stacaravan was schoon bij aankomst. Een dikke pluim voor al het personeel – receptie, bar, restaurant, wellnessbad, enz. – voor hun vriendelijkheid en behulpzaamheid (het koffiezetapparaat en de oven werden dezelfde dag nog gerepareerd). De wellnessruimte (de rieten hut) en he…”
“Een fantastische camping! Van het personeel en de activiteiten tot de netheid en de service, alles was top! De spa is gewoonweg geweldig! Van aankomst tot vertrek was alles perfect en duidelijk uitgelegd!”
“Wij hebben 2,5 week verbleven op deze camping met onze kinderen van 4 jaar oud en 4 maanden oud Wij verbleven in een van de nieuwe Esterel huisjes. Pluspunten: - Huisje had prachtig uitzicht en rustige ligging. Vlakbij de winkel en de speeltuin. - Het zwembad was heel fijn voor…”
“Een fantastisch verblijf! ✨ De manager is erg vriendelijk. Jammer dat de receptie de services en de werking van de camping niet beter heeft uitgelegd. Het zwembad is heerlijk, de shuttlebus is overdag erg handig en de wasfaciliteiten verdienen een speciale vermelding, een van de…”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Caravanplaats, Tentplaats
- Huisdieren
- Welkom
- Kindvriendelijk
- Ja
- Toegankelijk sanitair
- Ja
- Camperaansluiting
- Ja
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Camping Domaine Du Colombier. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Camping Domaine Du Colombier?+
Camping Domaine Du Colombier ligt in Fréjus, Var (Frankrijk). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Camping Domaine Du Colombier een zwembad?+
Ja, Camping Domaine Du Colombier heeft een zwembad.
Is Camping Domaine Du Colombier geschikt voor kinderen?+
Ja, Camping Domaine Du Colombier is kindvriendelijk met voorzieningen voor gezinnen. Er is een speeltuin op 1,1 km in de buurt.
Zijn honden toegestaan op Camping Domaine Du Colombier?+
Ja, honden zijn welkom op Camping Domaine Du Colombier.
Welke voorzieningen heeft Camping Domaine Du Colombier?+
Camping Domaine Du Colombier biedt onder andere een zwembad, een restaurant, kinderanimatie, honden toegestaan en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Vergelijkbare campings in Var
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Camping Domaine Du Colombier (deze camping) | – | – | – |
| Camping Domaine de la Cigalière | ★ 9.1 | € 161 | – |
| Camping Le Parc | ★ 9 | € 140 | – |
| Flower Camping Les Tomasses | ★ 8.9 | € 140 | – |
Lees ook
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.


