Ovisola
Camping in Lika-Senj

Camp Škovrdara

Novalja, Lika-Senj, Kroatië

Camp Škovrdara ligt in de regio Lika-Senj in Kroatië. Hier ben je welkom met een tent en een caravan.

  • Restaurant
  • Wifi
  • Honden toegestaan
  • Dichtbij zee
  • Dichtbij strand
Tentplaats · Caravanplaats
Gratis WiFi
Huisdier welkom
Restaurant

Over Camp Škovrdara

GEO

De camping beschikt over een restaurant, wifi en ruimte voor honden. Qua ligging zit Camp Škovrdara op 148 m van zee en op 191 m van een strand.

Pluspunten

  • Dichtbij zee
  • Dichtbij strand
  • Honden toegestaan
  • Wifi

Voorzieningen

Sanitair & basis

  • Warme douches
  • Drinkwater
  • Sanitair / toiletten
  • WiFi op het terrein

Op de camping

  • Restaurant
  • Huisdier welkom

Ligging

  • Dichtbij zee
  • Dichtbij strand

Plaatsen, accommodaties & prijzen

Bekijk actuele prijzen en beschikbaarheid
Naar de website
Je boekt rechtstreeks bij de camping. Ovisola verwerkt zelf geen betaling.

Plaatstypes & vanafprijzen

  • Tent
    ?
  • Caravan
    ?

Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.

Is dit uw camping? Claim uw camping hier.

Ligging & bereikbaarheid

Dichtbij zee148 m
Dichtbij strand191 m

Bezienswaardigheden in de buurt

?

Voorzieningen in de buurt

≤5 km
SupermarktMini Market (247 m) · onbekend (4.8 km)
RestaurantPod Hrastom (238 m) · Bravarica (586 m) · Mul (664 m)
Speeltuinonbekend (2.2 km) · onbekend (4.7 km)

Voorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.

Webcams in de buurt

Windy

Beoordelingen

Samen 285 beoordelingen van 2 bronnen.

4,5/5
Google
283 beoordelingen
Lees reviews →
2,5/5
ANWB
2 beoordelingen
Lees reviews →

Wat gasten zeggen

via Google
★★★★★
Mijn vrienden en ik kwamen half augustus voor twee nachten naar deze camping. Het is de perfecte plek om te ontspannen; alles is rustig, kleinschalig en privé. Je vindt er niet de chaos van andere campings. Zelfs de elektriciteit, die maar een beperkt aantal uren werkt, was voor…
Iacopo Pisotti · een week geleden
★★★★
Een erg fijne camping. Het enige minpuntje is het gebrek aan elektriciteit bij de staanplaatsen. Uitstekende prijs-kwaliteitverhouding!
Klara Ulrich · een week geleden
★★★★★
Gewoonweg schitterend! Kampeerplek direct aan zee.
Thomas Hehenberger · 2 weken geleden
★★★★★
Kamperen zoals het hoort! :)
Hannes C · 3 weken geleden
★★★★★
We komen er al jaren. De camping is opgedeeld in staanplaatsen met toegang tot de zee, is rustig, heeft schone toiletten, warm water, een koelkast, een oplaadpunt voor accu's en een privéstrand. Ik kan het van harte aanbevelen!
Grzegorz Kluczniak · 3 weken geleden
★★★★★
Fantastische camping.
Martin Rusnák · 4 weken geleden
Lees alle reviews op Google →

Weer & klimaat

Goed om te weten

Adres
Škopljanska 25, 53291 Novalja
Accommodatietypes
Tentplaats, Caravanplaats
Huisdieren
Welkom
Dichtstbij water
zee 148 m
Stroomaansluiting
10-16 amp
Extra voorzieningen
Broodservice
In de buurt
Op loop- of rijafstand: restaurant op 200 m · supermarkt op 4 km.

Contact & Website

Stuur een bericht naar de eigenaren van Camp Škovrdara. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.

Veelgestelde vragen

FAQ
Waar ligt Camp Škovrdara?+

Camp Škovrdara ligt in Novalja, Lika-Senj (Kroatië). In de buurt vind je de zee op 148 m en een strand op 191 m. De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.

Heeft Camp Škovrdara een zwembad?+

Nee, Camp Škovrdara heeft geen eigen zwembad, maar de zee ligt op 148 m.

Is Camp Škovrdara geschikt voor kinderen?+

Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Camp Škovrdara. Er is een speeltuin op 2,2 km in de buurt.

Zijn honden toegestaan op Camp Škovrdara?+

Ja, honden zijn welkom op Camp Škovrdara.

Welke voorzieningen heeft Camp Škovrdara?+

Camp Škovrdara biedt onder andere een restaurant, wifi, honden toegestaan, warme douches en drinkwater. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.

Vergelijkbare campings in Lika-Senj

CampingBeoordelingPrijs vanafDichtstbij water
Camp Škovrdara (deze camping)zee 148 m
Camping Strasko★ 8.4zee 507 m
Camping Strasko - Hadria★ 8.3strand 300 m
Camping Olea★ 8€ 193zee 70 m

Alle campings in Lika-Senj →

Gegevens vanOpenStreetMap-bijdragers

Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.

Naar de website