Kamp Levantara
Jezera, Šibenik-Knin, Kroatië
Kamp Levantara is een camping in Šibenik-Knin, Kroatië. Je kunt hier kamperen met een caravan en een tent.
- Wifi
- Honden toegestaan
- Dichtbij strand
Over Kamp Levantara
GEOOp het terrein vind je onder meer wifi en ruimte voor honden. Kamp Levantara bevindt zich op 81 m van een strand.
✓ Pluspunten
- Dichtbij strand
- Honden toegestaan
- Wifi
Voorzieningen
Sanitair & basis
- WiFi op het terrein
Op de camping
- Huisdier welkom
Ligging
- Dichtbij strand
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Caravan?
- Tent?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
| Dichtbij strand | 81 m |
Bezienswaardigheden in de buurt
Voorzieningen in de buurt
≤5 kmVoorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.
Webcams in de buurt
WindyBeoordelingen
Samen 93 beoordelingen van 1 bron.
Wat gasten zeggen
via Google“Een fantastische minicamping, je moet wel een beetje geluk hebben om een plekje te bemachtigen. Er is plaats voor 5, misschien 6 kampeerders, afhankelijk van de grootte. De camping ligt direct aan zee met veel schaduw. De toiletten zijn netjes en schoon. Honden zijn geen proble…”
“Geweldige en vriendelijke gastheren. De locatie is top – een echte aanrader.”
“Zeer vriendelijk personeel in een oase van welzijn.”
“Elke keer dat we hier komen, zijn we buitengewoon tevreden. Het personeel is altijd vriendelijk, behulpzaam en gastvrij. Het eten en de koffie zijn altijd heerlijk, de porties zijn ruim voldoende voor de prijs en de prijzen zijn over het algemeen zeer redelijk. De sfeer is aangen…”
“Een gemoedelijke, warme en vriendelijke sfeer. Je voelt je er meteen thuis.”
“Vriendelijke bediening, heerlijk eten en een fantastisch uitzicht!”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Caravanplaats, Tentplaats
- Huisdieren
- Welkom
- Dichtstbij water
- strand 81 m
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Kamp Levantara. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Kamp Levantara?+
Kamp Levantara ligt in Jezera, Šibenik-Knin (Kroatië). In de buurt vind je een strand op 81 m. De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Kamp Levantara een zwembad?+
Nee, Kamp Levantara heeft geen eigen zwembad, maar er is een strand op 81 m.
Is Kamp Levantara geschikt voor kinderen?+
Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Kamp Levantara. Er is een speeltuin op 58 m in de buurt.
Zijn honden toegestaan op Kamp Levantara?+
Ja, honden zijn welkom op Kamp Levantara.
Welke voorzieningen heeft Kamp Levantara?+
Kamp Levantara biedt onder andere wifi en honden toegestaan. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Vergelijkbare campings in Šibenik-Knin
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Kamp Levantara (deze camping) | – | – | strand 81 m |
| Camping Resort Šibenik | ★ 8.7 | – | zee 447 m |
| Adriatik Kamp | ★ 8.1 | – | strand 126 m |
| Amadria Park Camping Šibenik | ★ 7.6 | – | strand 185 m |
Lees ook
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website van de camping. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.






