Ovisola
Camping in Zadar

Ante Camp

Tribanj, Zadar, Kroatië

Ante Camp is een camping in de regio Zadar (Kroatië). De camping is geschikt voor een caravan en een tent.

  • Honden toegestaan
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Dichtbij zee
Caravanplaats · Tentplaats
Huisdier welkom

Over Ante Camp

GEO

Tot de voorzieningen behoren ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen. De camping ligt op 308 m van zee.

Pluspunten

  • Dichtbij zee
  • Honden toegestaan

Voorzieningen

Sanitair & basis

  • Sanitair / toiletten
  • Toegankelijk sanitair

Op de camping

  • Huisdier welkom

Ligging

  • Dichtbij zee

Plaatsen, accommodaties & prijzen

Bekijk actuele prijzen en beschikbaarheid
Stuur de camping een bericht

Plaatstypes & vanafprijzen

  • Caravan
    ?
  • Tent
    ?

Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.

Is dit uw camping? Claim uw camping hier.

Ligging & bereikbaarheid

Dichtbij zee308 m

Bezienswaardigheden in de buurt

?

Voorzieningen in de buurt

≤5 km
SupermarktTommy Market (1.1 km)
RestaurantPunta (1.1 km) · onbekend (1.2 km) · McPero (1.2 km)

Voorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.

Webcams in de buurt

Windy

Beoordelingen

Samen 156 beoordelingen van 1 bron.

4,7/5
Google
156 beoordelingen
Lees reviews →

Wat gasten zeggen

via Google
★★★★★
Een prachtig klein bed & breakfast met minicamping direct aan zee en een uitstekend restaurant, liefdevol gerund door Adam en zijn familie.
Elvira Scherer-Kube · een week geleden
★★★★★
Alles wat een kampeerder nodig heeft, is er aanwezig. Het is er rustig, vredig en dicht bij de Kravice-watervallen. Ik kan het van harte aanbevelen!
Małgorzata Wójcik · 4 weken geleden
★★★★★
Er was maar één douche voor de hele camping. In de toiletten vonden we een vogelnest boven de wastafel, wat nogal vies was (niet bepaald hygiënisch, zou ik zeggen). We hebben één nacht doorgebracht aan de kant van de muur onder de weg, die zelfs 's nachts erg druk is, en het terr…
Aurora De Valenzuela · een maand geleden
★★★★★
Vriendelijk, netjes en schoon, heerlijk eten, fantastisch personeel dat altijd klaarstaat voor een aanbeveling en redelijke prijzen. We komen zeker terug!
Zlata Šljivac · een maand geleden
★★★★★
Uitstekend eten
Mojca Ulčnik · een maand geleden
★★★★★
Comfortabele camping, fijne douches en toiletten, vriendelijke en behulpzame eigenaren en medewerkers, uitzicht vanuit onze auto direct op zee, er is ook een restaurant met lekkere gerechten voor een goede prijs. Prijs voor één nacht voor twee volwassenen en auto: €33, het was de…
Wiktoria Wolfram · 2 maanden geleden
Lees alle reviews op Google →

Weer & klimaat

Goed om te weten

Adres
Kopovine 9, 23244 Tribanj
Accommodatietypes
Caravanplaats, Tentplaats
Huisdieren
Welkom
Toegankelijk sanitair
Ja
Dichtstbij water
zee 308 m

Contact & Website

Stuur een bericht naar de eigenaren van Ante Camp. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.

Veelgestelde vragen

FAQ
Waar ligt Ante Camp?+

Ante Camp ligt in Tribanj, Zadar (Kroatië). In de buurt vind je de zee op 308 m. De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.

Heeft Ante Camp een zwembad?+

Nee, Ante Camp heeft geen eigen zwembad, maar de zee ligt op 308 m.

Is Ante Camp geschikt voor kinderen?+

Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Ante Camp.

Zijn honden toegestaan op Ante Camp?+

Ja, honden zijn welkom op Ante Camp.

Welke voorzieningen heeft Ante Camp?+

Ante Camp biedt onder andere honden toegestaan en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.

Vergelijkbare campings in Zadar

CampingBeoordelingPrijs vanafDichtstbij water
Ante Camp (deze camping)zee 308 m
Camping Dionis Zaton★ 9.1strand 1,1 km
Camping Vransko Jezero★ 8.7zee 1,9 km
Camping Oaza Mira★ 8.6strand 130 m

Alle campings in Zadar →

Gegevens vanOpenStreetMap-bijdragers

Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website van de camping. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.

Stuur de camping een bericht