Den Aenstoot
Kessel, Limburg, Nederland
Welkom op Den Aenstoot, een camping in Limburg, Nederland. De plaatsen zijn geschikt voor een tent, een chalet of huisje en een caravan.
- Honden toegestaan
- Rolstoeltoegankelijk
Over Den Aenstoot
GEOOp het terrein vind je onder meer ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.
✓ Pluspunten
- Honden toegestaan
⚠ Let op
- Openingsseizoen: week 01-53.
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Warme douches
- Sanitair / toiletten
- Toegankelijk sanitair
Op de camping
- Huisdier welkom
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Tent?
- Chalet?
- Caravan?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
Bekijk de exacte ligging op de kaart.
Bezienswaardigheden in de buurt
Voorzieningen in de buurt
≤5 kmVoorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.
Beoordelingen
Samen 157 beoordelingen van 1 bron.
Wat gasten zeggen
via Google“Rustige, kleine camping met veel vaste kampeerders.”
“Goed restaurant eten helemaal super”
“Geweldig leuke camping”
“Een erg mooie en aangename camping. Zeer vriendelijk management en aardige buren.”
“Wij vinden het een heerlijke camping. Mensen zeer vriendelijk en vrij rustige camping . HEERLIJK”
“Een heel rustige plek, we komen hier graag.”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Openingsperiode
- week 01-53
- Accommodatietypes
- Tentplaats, Huuraccommodatie, Caravanplaats
- Huisdieren
- Welkom
- Toegankelijk sanitair
- Ja
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Den Aenstoot. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Den Aenstoot?+
Den Aenstoot ligt in Kessel, Limburg (Nederland). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Den Aenstoot een zwembad?+
Nee, Den Aenstoot heeft geen eigen zwembad.
Is Den Aenstoot geschikt voor kinderen?+
Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Den Aenstoot. Er is een speeltuin op 1,8 km in de buurt.
Zijn honden toegestaan op Den Aenstoot?+
Ja, honden zijn welkom op Den Aenstoot.
Welke voorzieningen heeft Den Aenstoot?+
Den Aenstoot biedt onder andere honden toegestaan, warme douches en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Wanneer is Den Aenstoot open?+
Den Aenstoot is geopend in de periode week 01-53.
Vergelijkbare campings in Limburg
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Den Aenstoot (deze camping) | – | – | – |
| FarmCamps De Kalverliefde | ★ 9.7 | – | – |
| Camping Hoeve Linnerveld | ★ 9.2 | – | – |
| Camping la Dolce Vita | ★ 9 | – | – |
Lees ook
- De mooiste campings in Limburg — met Camping Catsop in de spotlight
- De mooiste campings in Limburg — met Summio Bungalowpark De Riethorst in de spotlight
- De mooiste campings in Limburg — met Naturistencamping Diepven in de spotlight
- De mooiste campings in Limburg — met Camperplaats Roerdalen in de spotlight
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.


