Ovisola
Camping in Zeeland

De Willemhoeve

Geersdijk, Zeeland, Nederland

De Willemhoeve is een van de campings in Zeeland, Nederland, op Ovisola. De plaatsen zijn geschikt voor een tent en een caravan.

  • Wifi
  • Honden toegestaan
  • Rolstoeltoegankelijk
Tentplaats · Caravanplaats
Gratis WiFi
Huisdier welkom
Warme douches

Over De Willemhoeve

GEO

De camping beschikt over wifi, ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.

Tot de bezienswaardigheden in de omgeving hoort Neeltje Jans (op 8,7 km van de camping).

Pluspunten

  • Honden toegestaan
  • Wifi

Voorzieningen

Sanitair & basis

  • Warme douches
  • Sanitair / toiletten
  • Toegankelijk sanitair
  • WiFi op het terrein

Op de camping

  • Huisdier welkom

Plaatsen, accommodaties & prijzen

Bekijk actuele prijzen en beschikbaarheid
Naar de website
Je boekt rechtstreeks bij de camping. Ovisola verwerkt zelf geen betaling.

Plaatstypes & vanafprijzen

  • Tent
    ?
  • Caravan
    ?

Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.

Is dit uw camping? Claim uw camping hier.

Ligging & bereikbaarheid

Bekijk de exacte ligging op de kaart.

Bezienswaardigheden in de buurt

Neeltje Jans8.7 km

Voorzieningen in de buurt

≤5 km
SupermarktSPAR (2.0 km) · Attend (2.7 km) · SPAR (2.9 km)
RestaurantDe Huiskamer (220 m) · De Houtzaagwerf (531 m) · Rozewied (2.0 km)
LaadpaalFiets Café (198 m) · onbekend (1.9 km) · EVBox (2.7 km)
Speeltuinonbekend (279 m) · onbekend (493 m) · onbekend (1.5 km)
ApotheekHuisartsenpraktijk de Meulder (2.4 km) · Huisartsenpraktijk Wolphaartsdijk (4.4 km) · Apotheek Kamperland (5.0 km)

Voorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.

Beoordelingen

Samen 33 beoordelingen van 1 bron.

4,4/5
Google
33 beoordelingen
Lees reviews →

Wat gasten zeggen

via Google
★★★★★
Super keurige camping .Niets maar dan ook niets op aan te merken.
Hennie Driessen · 2 maanden geleden
★★★★★
We komen al jaren terug naar deze schone en gezellige camping. De eigenaar is vriendelijk en behulpzaam. Een echte aanrader.
Gaby Marwinski · Bewerkt: een jaar geleden
★★★★★
Prachtige plek en vriendelijke eigenaren. Zeer goede prijs-kwaliteitverhouding, afgezien van de €7,00 per dag aan elektriciteit, wat veel te duur is.
Herr Wobbel · een jaar geleden
★★★★
Wel saai niks te beleven
Patrick Cornelissen · 2 jaar geleden
★★★★★
Gemoedelijke kleine camping, uitkijkend over de uitgestrekte velden, ideaal voor de rust zoekende campeerder
Simon Nouwens · 2 jaar geleden
★★★★★
Ruime camping. Erg schoon. Honden welkom.
Hildegunde Reuber · 3 jaar geleden
Lees alle reviews op Google →

Weer & klimaat

Goed om te weten

Adres
Provincialeweg 3, 4494 NA Geersdijk
Accommodatietypes
Tentplaats, Caravanplaats
Huisdieren
Welkom
Toegankelijk sanitair
Ja

Contact & Website

Stuur een bericht naar de eigenaren van De Willemhoeve. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.

Veelgestelde vragen

FAQ
Waar ligt De Willemhoeve?+

De Willemhoeve ligt in Geersdijk, Zeeland (Nederland). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.

Heeft De Willemhoeve een zwembad?+

Nee, De Willemhoeve heeft geen eigen zwembad.

Is De Willemhoeve geschikt voor kinderen?+

Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor De Willemhoeve. Er is een speeltuin op 279 m in de buurt.

Zijn honden toegestaan op De Willemhoeve?+

Ja, honden zijn welkom op De Willemhoeve.

Welke voorzieningen heeft De Willemhoeve?+

De Willemhoeve biedt onder andere wifi, honden toegestaan, warme douches en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.

Vergelijkbare campings in Zeeland

CampingBeoordelingPrijs vanafDichtstbij water
De Willemhoeve (deze camping)
FarmCamps Oranjepolder★ 9.6
FarmCamps De Kamperhoek★ 9.1
Camping Werendijke★ 9.1zee 788 m

Alle campings in Zeeland →

Gegevens vanOpenStreetMap-bijdragersWikidata

Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.

Naar de website