Minicamping Duno
Oostkapelle, Zeeland, Nederland
In Zeeland (Nederland) vind je camping Minicamping Duno. Je kunt hier kamperen met een caravan en een tent.
- Honden toegestaan
- Rolstoeltoegankelijk
- Dichtbij zee
Over Minicamping Duno
GEOTot de voorzieningen behoren ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen. De camping ligt op 1,4 km van zee.
In de omgeving liggen bezienswaardigheden als Neeltje Jans (op 11,6 km van de camping).
✓ Pluspunten
- Dichtbij zee
- Honden toegestaan
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Sanitair / toiletten
- Toegankelijk sanitair
Op de camping
- Huisdier welkom
Ligging
- Dichtbij zee
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Caravan?
- Tent?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
| Dichtbij zee | 1.4 km |
Bezienswaardigheden in de buurt
| Neeltje Jans | 11.6 km |
Voorzieningen in de buurt
≤5 kmVoorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.
Webcams in de buurt
WindyBeoordelingen
Samen 105 beoordelingen van 1 bron.
Wat gasten zeggen
via Google“Mega is er weer, keer op keer.”
“Heerlijke en gezellige camping op loopafstand van het strand. Super vriendelijke eigenaresse.”
“Dit is het derde jaar dat we met onze hond naar deze fijne camping komen en we voelen ons hier erg op ons gemak. Het strand is in 10 minuten lopen te bereiken. In Oostkapelle zijn ook diverse restaurants en een supermarkt. We genieten altijd enorm van onze vakantie hier.”
“Een heerlijke kleine camping met eigen sanitaire voorzieningen. We waren er met onze hond en alles verliep perfect. De eigenaar was erg vriendelijk en behulpzaam, net als onze medekampeerders. We komen zeker terug.”
“Heerlijk rustig, aangenaam klein, aardige gastheren”
“Heel leuke minicamping met eigen sanitaire voorzieningen. De eigenaren zijn erg vriendelijk en behulpzaam 👍”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Caravanplaats, Tentplaats
- Huisdieren
- Welkom
- Toegankelijk sanitair
- Ja
- Dichtstbij water
- zee 1,4 km
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Minicamping Duno. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Minicamping Duno?+
Minicamping Duno ligt in Oostkapelle, Zeeland (Nederland). In de buurt vind je de zee op 1,4 km. De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Minicamping Duno een zwembad?+
Nee, Minicamping Duno heeft geen eigen zwembad, maar de zee ligt op 1,4 km.
Is Minicamping Duno geschikt voor kinderen?+
Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Minicamping Duno. Er is een speeltuin op 311 m in de buurt.
Zijn honden toegestaan op Minicamping Duno?+
Ja, honden zijn welkom op Minicamping Duno.
Welke voorzieningen heeft Minicamping Duno?+
Minicamping Duno biedt onder andere honden toegestaan en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Vergelijkbare campings in Zeeland
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Minicamping Duno (deze camping) | – | – | zee 1,4 km |
| FarmCamps Oranjepolder | ★ 9.6 | – | – |
| FarmCamps De Kamperhoek | ★ 9.1 | – | – |
| Camping Werendijke | ★ 9.1 | – | zee 788 m |
Lees ook
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.






