Sine-Cura
Burgh-Haamstede, Zeeland, Nederland
Sine-Cura is een van de campings in Zeeland, Nederland, op Ovisola. Kamperen kan er met een caravan en een tent.
- Honden toegestaan
- Rolstoeltoegankelijk
- Dichtbij zee
- Dichtbij strand
Over Sine-Cura
GEOOp Sine-Cura vind je onder andere ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen. Qua ligging zit Sine-Cura op 205 m van zee en op 1,1 km van een strand.
Tot de bezienswaardigheden in de omgeving hoort Neeltje Jans (op 6,0 km van de camping).
✓ Pluspunten
- Dichtbij zee
- Dichtbij strand
- Honden toegestaan
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Sanitair / toiletten
- Toegankelijk sanitair
Op de camping
- Huisdier welkom
Ligging
- Dichtbij zee
- Dichtbij strand
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Caravan?
- Tent?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
| Dichtbij zee | 205 m |
| Dichtbij strand | 1.1 km |
Bezienswaardigheden in de buurt
| Neeltje Jans | 6.0 km |
Voorzieningen in de buurt
≤5 kmVoorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.
Webcams in de buurt
WindyBeoordelingen
Samen 57 beoordelingen van 1 bron.
Wat gasten zeggen
via Google“Rustige familiecamping met voetbalveld, jeu de boulesbaan, trampoline en kleine speeltuin. 5min. fietsen van strand.”
“Heerlijk rustige kleine camping waar vrienden an ons staan, veel privacy”
“Kleine, goed onderhouden camping op ongeveer 2,5 km van de zee.”
“Dit leuke park heeft nog 1 plaats om de kamperen het is verder een leuk park met chalets. Heb gehoord dat ook de laatste plek weg gaat. We waren hier op familie bezoek.”
“Wie op zoek is naar rust, stilte en een prachtige omgeving, vindt hier zijn of haar plek.”
“Ja mijn zwager en schoonzus waren hier. Met een vervelende achter gluurbuur. Verder een nette camping.”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Caravanplaats, Tentplaats
- Huisdieren
- Welkom
- Toegankelijk sanitair
- Ja
- Dichtstbij water
- zee 205 m
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Sine-Cura. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Sine-Cura?+
Sine-Cura ligt in Burgh-Haamstede, Zeeland (Nederland). In de buurt vind je de zee op 205 m en een strand op 1,1 km. De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Sine-Cura een zwembad?+
Nee, Sine-Cura heeft geen eigen zwembad, maar de zee ligt op 205 m.
Is Sine-Cura geschikt voor kinderen?+
Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Sine-Cura. Er is een speeltuin op 688 m in de buurt.
Zijn honden toegestaan op Sine-Cura?+
Ja, honden zijn welkom op Sine-Cura.
Welke voorzieningen heeft Sine-Cura?+
Sine-Cura biedt onder andere honden toegestaan en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Vergelijkbare campings in Zeeland
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Sine-Cura (deze camping) | – | – | zee 205 m |
| FarmCamps Oranjepolder | ★ 9.6 | – | – |
| FarmCamps De Kamperhoek | ★ 9.1 | – | – |
| Camping Werendijke | ★ 9.1 | – | zee 788 m |
Lees ook
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.






