Ovisola
Camping in Savinjska

Autokamp Šmica

Luče, Savinjska, Slovenië

Autokamp Šmica ligt in de regio Savinjska in Slovenië. Je kunt hier kamperen met een tent, een chalet of huisje en een caravan.

  • Wifi
Tentplaats · Huuraccommodatie · Caravanplaats
Gratis WiFi
Warme douches

Over Autokamp Šmica

GEO

Op het terrein vind je onder meer wifi.

In de omgeving liggen bezienswaardigheden als Potok Cave (op 11,1 km van de camping).

Pluspunten

  • Wifi

Voorzieningen

Sanitair & basis

  • Warme douches
  • Drinkwater
  • WiFi op het terrein

Plaatsen, accommodaties & prijzen

Bekijk actuele prijzen en beschikbaarheid
Naar de website
Je boekt rechtstreeks bij de camping. Ovisola verwerkt zelf geen betaling.

Plaatstypes & vanafprijzen

  • Tent
    ?
  • Chalet
    ?
  • Caravan
    ?

Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.

Is dit uw camping? Claim uw camping hier.

Ligging & bereikbaarheid

Bekijk de exacte ligging op de kaart.

Bezienswaardigheden in de buurt

Potok Cave11.1 km

Voorzieningen in de buurt

≤5 km
RestaurantPr' Lampi (893 m) · Raduha (994 m) · Okrepčevalnica Struge (2.9 km)
Laadpaalonbekend (979 m)
Speeltuinonbekend (1.1 km)

Voorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.

Beoordelingen

Samen 276 beoordelingen van 2 bronnen.

4,6/5
Google
276 beoordelingen
Lees reviews →

Wat gasten zeggen

via Google
★★★★★
Fantastische camping! De staanplaatsen zijn niet afgebakend en het was er erg rustig in september. Geweldig uitzicht op de bergen. De faciliteiten waren erg schoon (3 of 4 douches, hetzelfde geldt voor de toiletten). Slechts 20 minuten van het startpunt voor wandelingen naar Vel…
Laurine Clauzel · een week geleden
★★★★★
Een heerlijke camping in een vrij afgelegen vallei. We besloten spontaan om erheen te gaan en vonden gelukkig een plekje voor onze camper. Het was er vrij druk, maar nog niet té vol (begin september). De eigenaren waren erg vriendelijk en behulpzaam. De prijs van €10 per persoon…
Selina Stemmer · een week geleden
★★★★★
Vriendelijkheid, natuur, rust... dat vind je hier! Perfect om alle omliggende valleien te verkennen! Veel gras op de staanplaatsen en schone toiletten! Een echte aanrader!
Stefano · 2 weken geleden
★★★★★
We hebben een nacht met onze camper doorgebracht op deze camping, waar alles perfect was: rust en stilte, midden in de natuur. Ik kan deze camping van harte aanbevelen; de faciliteiten zijn schoon, er is warm water en de eigenaren zijn erg gastvrij. Bedankt en de beste wensen!
Corinne Framery · 2 weken geleden
★★★★
De camping ligt in een prachtige omgeving langs een beekje. Er zijn geen afgebakende kampeerplekken, de toiletten zijn brandschoon en de eigenaar is erg vriendelijk. Een aanrader voor wie het park wil bezoeken.
Michele Rinuncini · 3 weken geleden
★★★★★
We waren dol op de eenvoud, de rust en de perfecte locatie van de camping! De sanitaire voorzieningen waren erg schoon. Dank aan de huurders.
Chloé Rondreux · 3 weken geleden
Lees alle reviews op Google →

Weer & klimaat

Goed om te weten

Adres
Luče, 3334 Luče
Accommodatietypes
Tentplaats, Huuraccommodatie, Caravanplaats
Extra voorzieningen
Bootverhuur
In de buurt
Op loop- of rijafstand: restaurant op 1 km · supermarkt op 1 km.

Contact & Website

Stuur een bericht naar de eigenaren van Autokamp Šmica. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.

Veelgestelde vragen

FAQ
Waar ligt Autokamp Šmica?+

Autokamp Šmica ligt in Luče, Savinjska (Slovenië). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.

Heeft Autokamp Šmica een zwembad?+

Nee, Autokamp Šmica heeft geen eigen zwembad.

Is Autokamp Šmica geschikt voor kinderen?+

Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Autokamp Šmica. Er is een speeltuin op 1,1 km in de buurt.

Zijn honden toegestaan op Autokamp Šmica?+

Voor Autokamp Šmica staan honden niet als toegestaan geregistreerd; neem bij twijfel contact op met de camping.

Welke voorzieningen heeft Autokamp Šmica?+

Autokamp Šmica biedt onder andere wifi, warme douches en drinkwater. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.

Vergelijkbare campings in Savinjska

CampingBeoordelingPrijs vanafDichtstbij water
Autokamp Šmica (deze camping)
Forest Camping Mozirje★ 9
Camping Menina★ 8.7€ 196
Camping Dolina★ 8.4€ 154

Alle campings in Savinjska →

Gegevens vanOpenStreetMap-bijdragersWikidata

Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.

Naar de website