Morro de Santiago
Las Palmas, Spanje
Morro de Santiago is een camping in Las Palmas, Spanje. Je kunt hier kamperen met een tent.
- Honden toegestaan
Over Morro de Santiago
GEOOp het terrein vind je onder meer ruimte voor honden.
In de omgeving liggen bezienswaardigheden als Roque Nublo (op 4,7 km van de camping).
✓ Pluspunten
- Honden toegestaan
⚠ Let op
- Openingsseizoen: 24/7.
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Sanitair / toiletten
Op de camping
- Huisdier welkom
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Tent?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
Bekijk de exacte ligging op de kaart.
Bezienswaardigheden in de buurt
| Roque Nublo | 4.7 km |
| Risco Caído | 13.1 km |
Voorzieningen in de buurt
≤5 kmVoorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.
Beoordelingen
Samen 38 beoordelingen van 1 bron.
Wat gasten zeggen
via Google“Klein... Uitzicht op de Chira-dam... Het is mooi... Licht hellend. En op dit moment, 17 juni 2026, is het laatste stuk weg, ongeveer 50 meter, een beetje beschadigd. Maar het was begaanbaar.”
“De barbecueplek is geweldig... Ik raad aan om paraplu's mee te nemen! Er zijn toiletten! En iets verderop ligt de camping. Klein, maar prima. De weg naar de camping is matig. Die kan wel wat onderhoud gebruiken. Vandaag, 17 juni 2026, kon ik er "zonder problemen" komen met mijn B…”
“Het was fantastisch om daar te zijn, met een prachtig uitzicht en veel rust en stilte.”
“Ik ben gewend om alleen te wildkamperen. Daar heb ik geen problemen mee! Ik heb hier de mooiste zonsondergang ooit gezien. Maar ik kon niet slapen, het voelde onveilig aan. Om de een of andere reden had ik de hele nacht het gevoel dat ik in de gaten werd gehouden. 's Ochtends pak…”
“Heel mooi en vredig.”
“De perfecte en meest rustige plek, volop barbecues, toiletten, parkeergelegenheid en afwasgelegenheid, prachtig uitzicht”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Openingsperiode
- 24/7
- Accommodatietypes
- Tentplaats
- Huisdieren
- Welkom
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Morro de Santiago. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Morro de Santiago?+
Morro de Santiago ligt in Las Palmas (Spanje). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Morro de Santiago een zwembad?+
Nee, Morro de Santiago heeft geen eigen zwembad.
Is Morro de Santiago geschikt voor kinderen?+
Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Morro de Santiago. Er is een speeltuin op 1,7 km in de buurt.
Zijn honden toegestaan op Morro de Santiago?+
Ja, honden zijn welkom op Morro de Santiago.
Welke voorzieningen heeft Morro de Santiago?+
Morro de Santiago biedt onder andere honden toegestaan. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Wanneer is Morro de Santiago open?+
Morro de Santiago is geopend in de periode 24/7.
Vergelijkbare campings in Las Palmas
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Morro de Santiago (deze camping) | – | – | – |
| Presa de Las Niñas | – | – | – |
| Finca de Arrieta | – | – | strand 405 m |
| Zona de Acampada | – | – | strand 1,3 km |
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.


