Vodácké tábořiště Loket
Loket, Karlsbad, Tsjechië
Vodácké tábořiště Loket is een camping in de regio Karlsbad (Tsjechië). Hier ben je welkom met een caravan en een tent.
- Honden toegestaan
- Rolstoeltoegankelijk
Over Vodácké tábořiště Loket
GEOOp Vodácké tábořiště Loket vind je onder andere ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.
In de omgeving liggen bezienswaardigheden als Kasteel Loket (op 1,3 km van de camping).
✓ Pluspunten
- Honden toegestaan
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Warme douches
- Sanitair / toiletten
- Toegankelijk sanitair
Op de camping
- Huisdier welkom
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Caravan?
- Tent?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
Bekijk de exacte ligging op de kaart.
Bezienswaardigheden in de buurt
| Kasteel Loket | 1.3 km |
Voorzieningen in de buurt
≤5 kmVoorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.
Beoordelingen
Samen 1.228 beoordelingen van 1 bron.
Wat gasten zeggen
via Google“Mooie, grote camping, fijne plek voor een kampvuur. Slechte plek om te kamperen, kleine porties en om 20:00 uur sluit het personeel zonder voorafgaande kennisgeving de laatste bestelling. Je kunt niet met een kaart betalen en de camping is een van de duurdere, 250 plaatsen voor…”
“Mooie, grote, goed onderhouden en schone camping, maar onnodig duur (en koffie, zelfs zwarte koffie, bij het ontbijt is niet gratis zoals op internet staat, maar kost extra), de porties eten zijn klein (het geld niet waard), je portemonnee huilt het meest op deze camping - een te…”
“Geweldig personeel, de eigenaar van de camping had een goed gevoel voor humor. Douches en eten waren erg goedkoop voor wat je wilt op de Moldau, dit was echt top. Ik snap niet hoe iedereen kan schrijven dat er nooit toiletpapier is, want als ik naar het toilet ging, was het er al…”
“Uitstekende service, geweldige slaap-/kampeerplek, lekker eten.”
“Een mooi grasveld voor tenten en een fijne vuurplaats met bankjes. Het personeel is onvriendelijk en probeert mensen op te lichten bij de kiosk (ze geven minder terug dan ze verdienen). De douche was een van de slechtste die ik ooit op een camping heb meegemaakt - voor 20 Tsjechi…”
“Een typisch bootkamp, reserveren is noodzakelijk, verder is alles prima. Het is fijn dat er ook niet-gefrituurde gerechten zijn, er zijn veel vuurplaatsen en je kunt er zonder problemen gitaar spelen. Het nadeel is de duurdere douche, waar het water na anderhalve minuut voor 20…”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Caravanplaats, Tentplaats
- Huisdieren
- Welkom
- Toegankelijk sanitair
- Ja
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Vodácké tábořiště Loket. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Vodácké tábořiště Loket?+
Vodácké tábořiště Loket ligt in Loket, Karlsbad (Tsjechië). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Vodácké tábořiště Loket een zwembad?+
Nee, Vodácké tábořiště Loket heeft geen eigen zwembad.
Is Vodácké tábořiště Loket geschikt voor kinderen?+
Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Vodácké tábořiště Loket. Er is een speeltuin op 1,3 km in de buurt.
Zijn honden toegestaan op Vodácké tábořiště Loket?+
Ja, honden zijn welkom op Vodácké tábořiště Loket.
Welke voorzieningen heeft Vodácké tábořiště Loket?+
Vodácké tábořiště Loket biedt onder andere honden toegestaan, warme douches en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Vergelijkbare campings in Karlsbad
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Vodácké tábořiště Loket (deze camping) | – | – | – |
| Autokemp Baldi | – | – | – |
| Camping am See Václav | – | – | – |
| Autocamping Jadran - Novotny | – | – | – |
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.


