Ostrov-Malá Skála
Malá Skála-Železný Brod, Liberec, Tsjechië
Camping Ostrov-Malá Skála bevindt zich in Liberec in Tsjechië. Je kunt hier kamperen met een camper.
- Honden toegestaan
- Rolstoeltoegankelijk
Over Ostrov-Malá Skála
GEOOp het terrein vind je onder meer ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.
In de omgeving liggen bezienswaardigheden als Kasteel Trosky (op 13,9 km van de camping).
✓ Pluspunten
- Honden toegestaan
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Warme douches
- Sanitair / toiletten
- Toegankelijk sanitair
Op de camping
- Huisdier welkom
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Camperplaats?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
Bekijk de exacte ligging op de kaart.
Bezienswaardigheden in de buurt
| Kasteel Trosky | 13.9 km |
| Kost | 17.0 km |
| Ještěd Tower | 17.9 km |
Voorzieningen in de buurt
≤5 kmVoorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.
Beoordelingen
Samen 1.179 beoordelingen van 1 bron.
Wat gasten zeggen
via Google“Geweldige plek. De sfeer is vrij ouderwets...”
“Een echte aanrader – een rustige, ongecompliceerde camping met een supervriendelijke eigenaar! Ik heb echt genoten van de camping. Het personeel is ontzettend vriendelijk en relaxed, en sommigen spreken Duits of Engels – communicatie verliep dan ook probleemloos. De camping zel…”
“Een fantastische plek voor een weekendje weg, ik kan het van harte aanbevelen.”
“Helemaal tevreden, we gaan er elk jaar heen! We komen zeker terug. Kanoën en raften is alleen mogelijk als er genoeg water is. Scooters terugrijden is ook geweldig en iedereen kan het. Geweldige uitstapjes in de omgeving, naar het Pantheon, kasteel Frýdštejn, enz. We raden restau…”
“Grote concentratie mensen op een kleine plaats”
“Sociale media zijn een beetje ouderwets, maar verder geweldig.”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Camperplaats
- Huisdieren
- Welkom
- Toegankelijk sanitair
- Ja
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Ostrov-Malá Skála. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Ostrov-Malá Skála?+
Ostrov-Malá Skála ligt in Malá Skála-Železný Brod, Liberec (Tsjechië). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Ostrov-Malá Skála een zwembad?+
Nee, Ostrov-Malá Skála heeft geen eigen zwembad.
Is Ostrov-Malá Skála geschikt voor kinderen?+
Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Ostrov-Malá Skála. Er is een speeltuin op 286 m in de buurt.
Zijn honden toegestaan op Ostrov-Malá Skála?+
Ja, honden zijn welkom op Ostrov-Malá Skála.
Welke voorzieningen heeft Ostrov-Malá Skála?+
Ostrov-Malá Skála biedt onder andere honden toegestaan, warme douches en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Vergelijkbare campings in Liberec
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Ostrov-Malá Skála (deze camping) | – | – | – |
| Camping 2000 | ★ 7.5 | € 267 | – |
| Camping Harta | ★ 6.8 | € 73 | – |
| Autokemp Tanvaldská Kotlina | – | € 153 | – |
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.


