Pískáč Postřelmov
Postřelmov, Olomouc, Tsjechië
Camping Pískáč Postřelmov bevindt zich in Olomouc in Tsjechië. De camping is geschikt voor een caravan en een tent.
- Rolstoeltoegankelijk
Over Pískáč Postřelmov
GEOOp Pískáč Postřelmov vind je onder andere rolstoeltoegankelijke voorzieningen.
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Sanitair / toiletten
- Toegankelijk sanitair
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Caravan?
- Tent?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
Bekijk de exacte ligging op de kaart.
Bezienswaardigheden in de buurt
Voorzieningen in de buurt
≤5 kmVoorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.
Beoordelingen
Samen 303 beoordelingen van 1 bron.
Wat gasten zeggen
via Google“Klassieke camping, schoon, geweldig en behulpzaam personeel.”
“Een fijne camping, genoeg ruimte om te kamperen, schone toiletten, vriendelijk personeel en lekker bier. Ik zou er waarschijnlijk niet eten, want de camping is 's ochtends gesloten, wat jammer is, maar dat is overal langs de Morava zo. De man van de bootverhuur zou wat vriendelij…”
“Een van de slechtste campings ooit. De kinderen waren aan het spelen in de speeltuin en werden eruit gegooid. Eten: diepvriespizza of diepvriesfriet...”
“Het bier is er altijd heerlijk, het eten is ook erg goed, en als kers op de taart is de bediening aan het raam ook nog eens heel vriendelijk. Ik kom hier graag in het seizoen.”
“Heel mooie plek, klassieke camping, prima terrein”
“Een aangename omgeving en versnaperingen.”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Caravanplaats, Tentplaats
- Toegankelijk sanitair
- Ja
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Pískáč Postřelmov. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Pískáč Postřelmov?+
Pískáč Postřelmov ligt in Postřelmov, Olomouc (Tsjechië). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Pískáč Postřelmov een zwembad?+
Nee, Pískáč Postřelmov heeft geen eigen zwembad.
Is Pískáč Postřelmov geschikt voor kinderen?+
Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Pískáč Postřelmov. Er is een speeltuin op 52 m in de buurt.
Zijn honden toegestaan op Pískáč Postřelmov?+
Voor Pískáč Postřelmov staan honden niet als toegestaan geregistreerd; neem bij twijfel contact op met de camping.
Welke voorzieningen heeft Pískáč Postřelmov?+
Pískáč Postřelmov biedt onder andere rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Vergelijkbare campings in Olomouc
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Pískáč Postřelmov (deze camping) | – | – | – |
| Morava Camp | – | – | – |
| Autocamping Bobrovník | – | – | – |
| Camping Baldovec | – | – | – |
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website van de camping. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.


