Autokemp Podskalí
Zuid-Bohemen, Tsjechië
Autokemp Podskalí is een van de campings in Zuid-Bohemen, Tsjechië, op Ovisola. Je kunt hier kamperen met een tent, een chalet of huisje en een caravan.
- Kindvriendelijk
- Honden toegestaan
- Rolstoeltoegankelijk
Over Autokemp Podskalí
GEOOp het terrein vind je onder meer voorzieningen voor kinderen, ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.
✓ Pluspunten
- Kindvriendelijk
- Honden toegestaan
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Warme douches
- Drinkwater
- Sanitair / toiletten
- Toegankelijk sanitair
Op de camping
- Kindvriendelijk
- Huisdier welkom
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Tent?
- Chalet?
- Caravan?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
Bekijk de exacte ligging op de kaart.
Bezienswaardigheden in de buurt
Voorzieningen in de buurt
≤5 kmVoorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.
Beoordelingen
Samen 788 beoordelingen van 1 bron.
Wat gasten zeggen
via Google“Eén nacht om te slapen en nooit meer. Een hut uit een streng totalitair regime. Overal vuil, bedden waarschijnlijk van de schroothoop, iets wat ze niet kennen van de hygiëne in toiletten of douches... waarschijnlijk alleen uit sciencefictionfilms.”
“Prima camping. Standaard aanbod. Soms kun je met pin betalen. Ik zag klanten vooraf met pin betalen, maar toen ik zelf met pin wilde betalen, vertelde het personeel me dat dat niet mogelijk was.”
“Een typische Tsjechische camping; de sanitaire voorzieningen worden van tijd tot tijd vernieuwd. De prijzen zijn redelijk, je kunt vrij een plek kiezen, zwemmen in de rivier de Otava is gemakkelijk mogelijk en er zijn basisvoorzieningen aanwezig.”
“Een fijne, goed onderhouden camping vlakbij het stadscentrum. Er zijn kraampjes met versnaperingen tegen redelijke prijzen. Ik heb er een paar jaar geleden ook al eens overnacht en dat was ook prima.”
“Een beetje ouderwets, maar geweldig, de kinderen vonden het leuk.”
“De omgeving en de faciliteiten zijn geweldig. Het ophalen van herinneringen met hockeykaarten is een fantastisch idee. Dat waardeer ik. Maar de prijzen bij de kiosk zijn te hoog. Het is de moeite waard om naar de nabijgelegen cafés te gaan, waar de prijs-kwaliteitverhouding veel…”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Adres
- V Lipkách, 386 01
- Accommodatietypes
- Tentplaats, Huuraccommodatie, Caravanplaats
- Huisdieren
- Welkom
- Kindvriendelijk
- Ja
- Toegankelijk sanitair
- Ja
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Autokemp Podskalí. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Autokemp Podskalí?+
Autokemp Podskalí ligt in Zuid-Bohemen (Tsjechië). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Autokemp Podskalí een zwembad?+
Nee, Autokemp Podskalí heeft geen eigen zwembad.
Is Autokemp Podskalí geschikt voor kinderen?+
Ja, Autokemp Podskalí is kindvriendelijk met voorzieningen voor gezinnen. Er is een speeltuin op 128 m in de buurt.
Zijn honden toegestaan op Autokemp Podskalí?+
Ja, honden zijn welkom op Autokemp Podskalí.
Welke voorzieningen heeft Autokemp Podskalí?+
Autokemp Podskalí biedt onder andere kinderanimatie, honden toegestaan, warme douches, drinkwater en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Vergelijkbare campings in Zuid-Bohemen
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Autokemp Podskalí (deze camping) | – | – | – |
| Camping Chvalsiny | ★ 8.5 | € 208 | – |
| Camping Prima | ★ 7.4 | € 133 | – |
| Vakantiepark Marina Lipno | – | – | – |
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.


