Ovisola
Camping in Zuid-Bohemen

Kemp Mláka

Novosedly nad Nežárkou-Třeboň, Zuid-Bohemen, Tsjechië

Kemp Mláka is een camping in Zuid-Bohemen, Tsjechië. Kemp Mláka biedt plaats aan een caravan en een tent.

  • Honden toegestaan
  • Rolstoeltoegankelijk
Caravanplaats · Tentplaats
Huisdier welkom

Over Kemp Mláka

GEO

De camping beschikt over ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.

Pluspunten

  • Honden toegestaan

Voorzieningen

Sanitair & basis

  • Sanitair / toiletten
  • Toegankelijk sanitair

Op de camping

  • Huisdier welkom

Plaatsen, accommodaties & prijzen

Bekijk actuele prijzen en beschikbaarheid
Stuur de camping een bericht

Plaatstypes & vanafprijzen

  • Caravan
    ?
  • Tent
    ?

Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.

Is dit uw camping? Claim uw camping hier.

Ligging & bereikbaarheid

Bekijk de exacte ligging op de kaart.

Bezienswaardigheden in de buurt

?

Voorzieningen in de buurt

≤5 km
SupermarktFlop (3.7 km) · COOP Tuty (4.0 km)
RestaurantKoliba (70 m) · U Milánků (873 m) · Rožmberská hospůdka (3.7 km)
Speeltuinonbekend (3.5 km) · onbekend (3.6 km) · Posilovna (3.6 km)
ApotheekLékárna Diana (3.9 km)

Voorzieningen binnen ~5 km, hemelsbreed.

Beoordelingen

Samen 182 beoordelingen van 1 bron.

4,3/5
Google
182 beoordelingen
Lees reviews →

Wat gasten zeggen

via Google
★★★★
De camping is groot en de prijzen zijn redelijk. Toen wij er waren, was het bijna leeg. Het enige probleem is dat er in de omgeving vrijwel niets te doen is. Maar voor één nacht is het prima.
Boris Seražin · 4 weken geleden
★★★★★
Prettige service en voldoende ruimte voor tenten, en waarschijnlijk is er overal wel een mogelijkheid om een ​​vuur te maken. Een kiosk met goed bier was tot laat in de nacht open. De sanitaire voorzieningen zijn een ramp: toiletten kunnen niet op slot, er is maar één douche en d…
Václav Kirschner · 2 maanden geleden
★★★★★
Perfecte plek, geweldige pub en de beste service! 👌
Jarda Sviták · Bewerkt: 4 maanden geleden
★★★★★
Vriendelijke bediening, lekker eten, een aanrader.
Hana Krajicova · 4 maanden geleden
★★★★★
We waren hier maar één nacht, maar het was toch een erg leuke ervaring. De camping heeft een geweldige sfeer en de eigenaar is erg aardig en behulpzaam. De hutten stellen zeker niet teleur. Er zijn er maar drie, maar elk biedt plaats aan vijf personen. Ze zijn ruim en goed onderh…
Dionyz Baan · een jaar geleden
★★★★★
Heerlijk eten, de gegrilde varkensnek was perfect. De bediening was erg vriendelijk en behulpzaam. Prachtige natuur in de omgeving, echt een aanrader!
Nikola Myh · een jaar geleden
Lees alle reviews op Google →

Weer & klimaat

Goed om te weten

Adres
Mláka 76, 379 01 Novosedly nad Nežárkou-Třeboň
Accommodatietypes
Caravanplaats, Tentplaats
Huisdieren
Welkom
Toegankelijk sanitair
Ja

Contact & Website

Stuur een bericht naar de eigenaren van Kemp Mláka. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.

Veelgestelde vragen

FAQ
Waar ligt Kemp Mláka?+

Kemp Mláka ligt in Novosedly nad Nežárkou-Třeboň, Zuid-Bohemen (Tsjechië). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.

Heeft Kemp Mláka een zwembad?+

Nee, Kemp Mláka heeft geen eigen zwembad.

Is Kemp Mláka geschikt voor kinderen?+

Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Kemp Mláka. Er is een speeltuin op 3,5 km in de buurt.

Zijn honden toegestaan op Kemp Mláka?+

Ja, honden zijn welkom op Kemp Mláka.

Welke voorzieningen heeft Kemp Mláka?+

Kemp Mláka biedt onder andere honden toegestaan en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.

Vergelijkbare campings in Zuid-Bohemen

CampingBeoordelingPrijs vanafDichtstbij water
Kemp Mláka (deze camping)
Camping Chvalsiny★ 8.5€ 208
Camping Prima★ 7.4€ 133
Vakantiepark Marina Lipno

Alle campings in Zuid-Bohemen →

Gegevens vanOpenStreetMap-bijdragers

Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website van de camping. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.

Stuur de camping een bericht