Tradewinds RV Park
Golden Valley, Arizona, Verenigde Staten
Tradewinds RV Park ligt in de regio Arizona in Verenigde Staten. De camping is geschikt voor een caravan en een tent.
- Honden toegestaan
- Rolstoeltoegankelijk
Over Tradewinds RV Park
GEOOp het terrein vind je onder meer ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.
✓ Pluspunten
- Honden toegestaan
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Toegankelijk sanitair
Op de camping
- Huisdier welkom
- Camperaansluiting
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Caravan?
- Tent?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
Bekijk de exacte ligging op de kaart.
Bezienswaardigheden in de buurt
Beoordelingen
Samen 351 beoordelingen van 1 bron.
Wat gasten zeggen
via Google“Sondra en Marcie waren allebei GEWELDIG ‼️”
“Geweldige camping, fantastisch personeel, ik kijk ernaar uit om terug te komen.”
“Dit is een camperpark in Golden Valley, Arizona. Het is een goed onderhouden park, gerund door twee fantastische beheerders. De wasserette en de toiletten/douches zijn modern en brandschoon. Er zijn voldoende vlakke staanplaatsen waar je met je camper doorheen kunt rijden.”
“Zeer aardig en behulpzaam personeel. Geweldig hondenparkje, wasruimte, douches, pooltafel, tv, boeken en bordspellen. Naast het terrein bevindt zich een erg goed Mexicaans restaurant.”
“Het was een genoegen om met hen samen te werken, ze zijn erg vriendelijk en ik kom zeker nog eens terug.”
“Leuk”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Caravanplaats, Tentplaats
- Huisdieren
- Welkom
- Toegankelijk sanitair
- Ja
- Camperaansluiting
- Ja
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Tradewinds RV Park. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Tradewinds RV Park?+
Tradewinds RV Park ligt in Golden Valley, Arizona (Verenigde Staten). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Tradewinds RV Park een zwembad?+
Nee, Tradewinds RV Park heeft geen eigen zwembad.
Is Tradewinds RV Park geschikt voor kinderen?+
Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Tradewinds RV Park.
Zijn honden toegestaan op Tradewinds RV Park?+
Ja, honden zijn welkom op Tradewinds RV Park.
Welke voorzieningen heeft Tradewinds RV Park?+
Tradewinds RV Park biedt onder andere honden toegestaan en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Vergelijkbare campings in Arizona
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Tradewinds RV Park (deze camping) | – | – | – |
| Oxbow Campground | – | – | – |
| Sunny Flat Campground | – | – | – |
| Hawley Lake Campground Area | – | – | – |
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.