Ovisola
Camping in California

Alder Creek Campground

Truckee, California, Verenigde Staten

In California (Verenigde Staten) vind je camping Alder Creek Campground. De plaatsen zijn geschikt voor een caravan en een tent.

  • Honden toegestaan
  • Rolstoeltoegankelijk
Caravanplaats · Tentplaats
Huisdier welkom

Over Alder Creek Campground

GEO

Alder Creek Campground is een camping in California. Bekijk de ligging op de kaart, de voorzieningen en boekingsmogelijkheden.

Op Alder Creek Campground vind je onder andere ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.

Pluspunten

  • Honden toegestaan

Voorzieningen

Sanitair & basis

  • Toegankelijk sanitair

Op de camping

  • Huisdier welkom
  • Camperaansluiting

Plaatsen, accommodaties & prijzen

Bekijk actuele prijzen en beschikbaarheid
Stuur de camping een bericht

Plaatstypes & vanafprijzen

  • Caravan
    ?
  • Tent
    ?

Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.

Is dit uw camping? Claim uw camping hier.

Ligging & bereikbaarheid

Bekijk de exacte ligging op de kaart.

Bezienswaardigheden in de buurt

?

Beoordelingen

Samen 91 beoordelingen van 1 bron.

4,4/5
Google
91 beoordelingen
Lees reviews →

Wat gasten zeggen

via Google
★★★★★
Er zijn aansluitingen voor water, een stortplaats voor afvalwater, een spoelbak voor grote voorwerpen, douches en toiletten. Er zijn mooie wandelpaden en een beekje dat erlangs stroomt. Bovendien liggen Truckee en Lake Tahoe vlakbij voor al uw behoeften.
1026 1026 · een week geleden
★★★★★
We verbleven hier een paar nachten. Het is een rustige en ontspannende plek, verscholen in het bos. We waren aan het koken toen we dit mooie meisje zagen lopen.
Michael · 2 weken geleden
★★★★★
Een erg mooie en schone camping. De toiletten zijn schoon en voorzien van een doorspoelsysteem, geen composttoiletten. Er zijn verschillende staanplaatsen voor caravans, campers en tenten. We zijn hier al een paar keer met vrienden geweest. We vinden de locatie erg prettig, dicht…
Charlie Brown · 3 weken geleden
★★★★★
Ik zou deze camping graag 5 sterren geven, maar het feit dat ze geen berenbestendige voedselkluizen hebben, is een minpunt. Ik ben op campings geweest die niet in berengebied liggen en daar wel berenbestendige kluizen hebben, omdat er natuurlijk andere dieren in de buurt zijn. H…
Andreas Modl · 4 weken geleden
★★★★★
Fantastische locatie! 25 minuten naar Lake Tahoe en 15 minuten naar Donner!
Olga Kotlyar · 3 maanden geleden
★★★★★
De manager was erg behulpzaam en vriendelijk bij het beantwoorden van onze vragen en het verlenen van diensten. We huurden een open haard en hij was erg behulpzaam en kwam regelmatig even langs om te vragen of we iets nodig hadden. De wandelpaden zijn geweldig en erg mooi.
Humberto ‘Beto’ Barajas · 9 maanden geleden
Lees alle reviews op Google →

Weer & klimaat

Goed om te weten

Adres
13813 Alder Creek Rd, 96161 Truckee
Accommodatietypes
Caravanplaats, Tentplaats
Huisdieren
Welkom
Toegankelijk sanitair
Ja
Camperaansluiting
Ja

Contact & Website

Stuur een bericht naar de eigenaren van Alder Creek Campground. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.

Veelgestelde vragen

FAQ
Waar ligt Alder Creek Campground?+

Alder Creek Campground ligt in Truckee, California (Verenigde Staten). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.

Heeft Alder Creek Campground een zwembad?+

Nee, Alder Creek Campground heeft geen eigen zwembad.

Is Alder Creek Campground geschikt voor kinderen?+

Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Alder Creek Campground.

Zijn honden toegestaan op Alder Creek Campground?+

Ja, honden zijn welkom op Alder Creek Campground.

Welke voorzieningen heeft Alder Creek Campground?+

Alder Creek Campground biedt onder andere honden toegestaan en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.

Vergelijkbare campings in California

CampingBeoordelingPrijs vanafDichtstbij water
Alder Creek Campground (deze camping)
Yellow Post #6
Santa Rosa Yellow Post 16
Indian Well Campground

Alle campings in California →

Gegevens vanOpenStreetMap-bijdragers

Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website van de camping. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.

Stuur de camping een bericht