East Meadow Campground
California, Verenigde Staten
East Meadow Campground ligt in de regio California in Verenigde Staten. East Meadow Campground biedt plaats aan een caravan en een tent.
- Honden toegestaan
Over East Meadow Campground
GEOEast Meadow Campground is een camping in California. Bekijk de ligging op de kaart, de voorzieningen en boekingsmogelijkheden.
De camping beschikt over ruimte voor honden.
✓ Pluspunten
- Honden toegestaan
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Sanitair / toiletten
Op de camping
- Huisdier welkom
- Camperaansluiting
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Caravan?
- Tent?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
Bekijk de exacte ligging op de kaart.
Bezienswaardigheden in de buurt
Beoordelingen
Samen 37 beoordelingen van 1 bron.
Wat gasten zeggen
via Google“Geen water of toiletten. De campingbeheerder is er zelden, maar als hij er wel is, is hij erg chagrijnig. Het meer is prachtig en ideaal om te kajakken.”
“Verbazingwekkend”
“Mijn man en ik hebben afgelopen weekend een fantastische tijd gehad. We komen zeker terug. Fijne toiletten met spoelfunctie, respectvolle gasten en een geweldige campingbeheerder. Deze camping was prachtig, een aanrader.”
“Geweldige camping! Makkelijk bereikbaar bij het water, geweldige paden en de alleraardigste campingbeheerders!”
“Een geweldige plek om naartoe te gaan, erg schoon.”
“De camping lag op een heuvel, niet erg gebruiksvriendelijk!”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Caravanplaats, Tentplaats
- Huisdieren
- Welkom
- Camperaansluiting
- Ja
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van East Meadow Campground. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt East Meadow Campground?+
East Meadow Campground ligt in California (Verenigde Staten). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft East Meadow Campground een zwembad?+
Nee, East Meadow Campground heeft geen eigen zwembad.
Is East Meadow Campground geschikt voor kinderen?+
Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor East Meadow Campground.
Zijn honden toegestaan op East Meadow Campground?+
Ja, honden zijn welkom op East Meadow Campground.
Welke voorzieningen heeft East Meadow Campground?+
East Meadow Campground biedt onder andere honden toegestaan. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Vergelijkbare campings in California
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| East Meadow Campground (deze camping) | – | – | – |
| Yellow Post #6 | – | – | – |
| Santa Rosa Yellow Post 16 | – | – | – |
| Indian Well Campground | – | – | – |
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website van de camping. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.