Ovisola
Camping in California

Frog Lake Camp

Morgan Hill, California, Verenigde Staten

In California (Verenigde Staten) vind je camping Frog Lake Camp. Frog Lake Camp biedt plaats aan een caravan en een tent. Bekijk Frog Lake Camp op de kaart en vergelijk voorzieningen, ligging en beoordelingen op Ovisola.

Caravanplaats · Tentplaats

Over Frog Lake Camp

GEO

?

Plaatsen, accommodaties & prijzen

Bekijk actuele prijzen en beschikbaarheid
Stuur de camping een bericht

Plaatstypes & vanafprijzen

  • Caravan
    ?
  • Tent
    ?

Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.

Is dit uw camping? Claim uw camping hier.

Ligging & bereikbaarheid

Bekijk de exacte ligging op de kaart.

Bezienswaardigheden in de buurt

?

Beoordelingen

Samen 5 beoordelingen van 1 bron.

4,6/5
Google
5 beoordelingen
Lees reviews →

Wat gasten zeggen

via Google
★★★★★
Prachtig!
Mahdi Soltan Mohammadi · 3 jaar geleden
★★★★★
Een heerlijke, rustige plek waar mijn vriend en ik heerlijk samen van konden genieten! We hebben hier een tijdje geleden gekampeerd en zagen toen hoe vredig het hier was in vergelijking met andere parken. Ik denk dat ik hier een nacht heb doorgebracht, verstopt in een tent achter…
Sarah Jacobs · 3 jaar geleden
★★★★
Een geweldige wandeling naar een kleine maar schilderachtige vijver (geen meer). Kikkers zijn leuk, maar houd rekening met de insecten die bij een stilstaande vijver horen.
Gordon Perry · 4 jaar geleden
Lees alle reviews op Google →

Weer & klimaat

Goed om te weten

Adres
Hobbs Rd, 95037 Morgan Hill
Accommodatietypes
Caravanplaats, Tentplaats

Contact & Website

Stuur een bericht naar de eigenaren van Frog Lake Camp. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.

Veelgestelde vragen

FAQ
Waar ligt Frog Lake Camp?+

Frog Lake Camp ligt in Morgan Hill, California (Verenigde Staten). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.

Heeft Frog Lake Camp een zwembad?+

Nee, Frog Lake Camp heeft geen eigen zwembad.

Is Frog Lake Camp geschikt voor kinderen?+

Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Frog Lake Camp.

Zijn honden toegestaan op Frog Lake Camp?+

Voor Frog Lake Camp staan honden niet als toegestaan geregistreerd; neem bij twijfel contact op met de camping.

Vergelijkbare campings in California

CampingBeoordelingPrijs vanafDichtstbij water
Frog Lake Camp (deze camping)
Yellow Post #6
Santa Rosa Yellow Post 16
Indian Well Campground

Alle campings in California →

Gegevens vanOpenStreetMap-bijdragers

Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website van de camping. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.

Stuur de camping een bericht