Ovisola
Camping in California

Grizzly Flat Dispersed Camping

California, Verenigde Staten

Grizzly Flat Dispersed Camping is een camping in de regio California (Verenigde Staten). Kamperen kan er met een caravan en een tent.

  • Honden toegestaan
Caravanplaats · Tentplaats
Huisdier welkom
Warme douches

Over Grizzly Flat Dispersed Camping

GEO

Grizzly Flat Dispersed Camping is een camping in California. Bekijk de ligging op de kaart, de voorzieningen en boekingsmogelijkheden.

Tot de voorzieningen behoren ruimte voor honden.

Pluspunten

  • Honden toegestaan

Voorzieningen

Sanitair & basis

  • Warme douches
  • Sanitair / toiletten

Op de camping

  • Huisdier welkom

Plaatsen, accommodaties & prijzen

Bekijk actuele prijzen en beschikbaarheid
Stuur de camping een bericht

Plaatstypes & vanafprijzen

  • Caravan
    ?
  • Tent
    ?

Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.

Is dit uw camping? Claim uw camping hier.

Ligging & bereikbaarheid

Bekijk de exacte ligging op de kaart.

Bezienswaardigheden in de buurt

?

Beoordelingen

Samen 9 beoordelingen van 1 bron.

4,2/5
Google
9 beoordelingen
Lees reviews →

Wat gasten zeggen

via Google
★★★★
Een van de slechtste kampeerplekken in het Mendocino-bos. Het is de enige wc in de wijde omtrek en de kampeerplek ligt precies tussen de wc en de bosweg in, waardoor iedereen die stopt, dwars door je kampeerplek loopt en de wc gebruikt. Bovendien lopen er ontzettend veel beren in…
Jack Rarick · een jaar geleden
★★★★★
Een fantastische plek om te kamperen.
victor m angulo · 3 jaar geleden
★★★★★
Zeer afgelegen, boven op Hall Mountain. Grote open ruimte die plaats biedt aan minstens vijf voertuigen.
Paul Bailey · 4 jaar geleden
★★★★★
Prachtig landschap op deze hoogte. Ik was hier voor het laatst in september 2005. Zoek naar Etsel Ridge (de "rug", niet de "bergtop") om foto's te zien van het boswachtersstation hier.
Fire Buff · 4 jaar geleden
★★★★
Een fantastische plek om te kamperen en te wandelen.
Fernando Ruiz · 5 jaar geleden
Lees alle reviews op Google →

Weer & klimaat

Goed om te weten

Adres
Forest Rte 1N02
Accommodatietypes
Caravanplaats, Tentplaats
Huisdieren
Welkom

Contact & Website

Stuur een bericht naar de eigenaren van Grizzly Flat Dispersed Camping. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.

Veelgestelde vragen

FAQ
Waar ligt Grizzly Flat Dispersed Camping?+

Grizzly Flat Dispersed Camping ligt in California (Verenigde Staten). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.

Heeft Grizzly Flat Dispersed Camping een zwembad?+

Nee, Grizzly Flat Dispersed Camping heeft geen eigen zwembad.

Is Grizzly Flat Dispersed Camping geschikt voor kinderen?+

Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Grizzly Flat Dispersed Camping.

Zijn honden toegestaan op Grizzly Flat Dispersed Camping?+

Ja, honden zijn welkom op Grizzly Flat Dispersed Camping.

Welke voorzieningen heeft Grizzly Flat Dispersed Camping?+

Grizzly Flat Dispersed Camping biedt onder andere honden toegestaan en warme douches. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.

Vergelijkbare campings in California

CampingBeoordelingPrijs vanafDichtstbij water
Grizzly Flat Dispersed Camping (deze camping)
Yellow Post #6
Santa Rosa Yellow Post 16
Indian Well Campground

Alle campings in California →

Gegevens vanOpenStreetMap-bijdragers

Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website van de camping. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.

Stuur de camping een bericht