Pines Campground
Groveland, California, Verenigde Staten
Pines Campground ligt in de regio California in Verenigde Staten. De camping is geschikt voor een caravan en een tent.
- Honden toegestaan
- Rolstoeltoegankelijk
Over Pines Campground
GEOPines Campground is een camping in California. Bekijk de ligging op de kaart, de voorzieningen en boekingsmogelijkheden.
Tot de voorzieningen behoren ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.
✓ Pluspunten
- Honden toegestaan
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Sanitair / toiletten
- Toegankelijk sanitair
Op de camping
- Huisdier welkom
- Camperaansluiting
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Caravan?
- Tent?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
Bekijk de exacte ligging op de kaart.
Bezienswaardigheden in de buurt
Beoordelingen
Samen 50 beoordelingen van 1 bron.
Wat gasten zeggen
via Google“We hebben hier heerlijk gekampeerd! De gastheer was vriendelijk en behulpzaam. De faciliteiten waren schoon en de toiletten goed onderhouden. De vuurplaats en picknicktafel maakten koken en marshmallows roosteren heel gemakkelijk. We hadden een fantastisch uitzicht op de sterrenh…”
“We verbleven op de groepscamping aan het einde van de weg. Het was een geweldige ervaring. Hoewel het niet zo afgelegen was als je zou denken, omdat het vlakbij een drukke weg ligt en er een actieve uitkijkpost van de rangers is, is de locatie perfect, op slechts een paar minuten…”
“Er is hier niets anders dan een toilet, ik weet niet of die elke dag schoongemaakt worden, maar ze waren in orde. Niet veel privacy, maar het was prima. Aardige buren, en één man die er "woont" om een oogje in het zeil te houden.”
“Kleine camping, maar schoon en goed onderhouden. Voldoende waterkranen en vlakbij wandelpaden. Slechts ongeveer 8 staanplaatsen, waarvan sommige vrij dicht bij elkaar liggen. Dicht bij Rainbow Pool en Groveland voor boodschappen. Honden welkom.”
“Over het algemeen vond ik het geweldig. We zijn vanaf hier naar Rainbow Pool gegaan, wat ongeveer 10 minuten rijden was. Het enige puntje van kritiek zou zijn om een afwasbak te plaatsen.”
“Een uur rijden van Yosemite Valley, dat is ver. Geen mobiel bereik. Ik heb me blijkbaar vergist en een tentplaats geboekt in plaats van een camperplaats.”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Caravanplaats, Tentplaats
- Huisdieren
- Welkom
- Toegankelijk sanitair
- Ja
- Camperaansluiting
- Ja
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Pines Campground. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Pines Campground?+
Pines Campground ligt in Groveland, California (Verenigde Staten). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Pines Campground een zwembad?+
Nee, Pines Campground heeft geen eigen zwembad.
Is Pines Campground geschikt voor kinderen?+
Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Pines Campground.
Zijn honden toegestaan op Pines Campground?+
Ja, honden zijn welkom op Pines Campground.
Welke voorzieningen heeft Pines Campground?+
Pines Campground biedt onder andere honden toegestaan en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Vergelijkbare campings in California
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Pines Campground (deze camping) | – | – | – |
| Yellow Post #6 | – | – | – |
| Santa Rosa Yellow Post 16 | – | – | – |
| Indian Well Campground | – | – | – |
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website van de camping. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.