Pinnacles Campground
Paicines, California, Verenigde Staten
Pinnacles Campground ligt in de regio California in Verenigde Staten. Kamperen kan er met een caravan en een tent.
- Wifi
- Honden toegestaan
- Rolstoeltoegankelijk
Over Pinnacles Campground
GEOPinnacles Campground is een camping in California. De camping biedt onder andere wifi. Bekijk de ligging op de kaart, de voorzieningen en boekingsmogelijkheden.
Op het terrein vind je onder meer wifi, ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.
✓ Pluspunten
- Honden toegestaan
- Wifi
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Warme douches
- Sanitair / toiletten
- Toegankelijk sanitair
- WiFi op het terrein
Op de camping
- Huisdier welkom
- Camperaansluiting
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Caravan?
- Tent?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
Bekijk de exacte ligging op de kaart.
Bezienswaardigheden in de buurt
Beoordelingen
Samen 408 beoordelingen van 1 bron.
Wat gasten zeggen
via Google“Wie de leiding heeft over Pinnacles Campground lijkt een hekel te hebben aan de kampeerders. Ik heb zelf nog nooit een park of camping beheerd, maar ik zou de verantwoordelijke graag laten zien hoe het beter kan. * Er was vrijdag en zaterdag niemand bij de ingang van het park, d…”
“Een absolute droom voor een fotografenfamilie! Gisteren bezocht ik deze plek met mijn vrouw, zoon en schoondochter. De bergen hielden de kustmist perfect tegen. Tegen middernacht was de kern van de Melkweg met het blote oog verblindend helder te zien. We maakten prachtige portret…”
“We bezochten de oostkant van Pinnacles half augustus, wat betekent dat het rond de 30 graden Celsius was toen we met onze camper aankwamen. Let op: de oost- en westkant van dit park zijn niet met elkaar verbonden door een weg. De westkant is alleen toegankelijk voor dagrecreatie,…”
“Prachtige plek, erg handig voor een bezoek aan Nationaal Park Pinnacles. Mooi zwembad... maar het sluit om 17:30 uur. Wifi is slechts 30 minuten gratis. Elektriciteit en water zijn beschikbaar op de staanplaats, maar niet geschikt voor een directe aansluiting, alleen voor het vu…”
“We hebben het fantastisch gehad en ik wilde graag een paar details delen voor toekomstige kampeerders. We waren er in het weekend van 4 juli en het was 27-32 graden Celsius, maar in de volle zon voelde het nog warmer aan. Sommige kampeerplekken hebben schaduwrijke bomen, andere…”
“Fijne camping en het personeel is geweldig. Het zwembad is fantastisch! Maar let op: dit gebied is erg afgelegen. Zorg ervoor dat je onderweg tankt. Het dichtstbijzijnde tankstation is in Tres Pinos, links van het park als je richting Hollister rijdt. Plek 100 ligt in de middags…”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Caravanplaats, Tentplaats
- Huisdieren
- Welkom
- Toegankelijk sanitair
- Ja
- Camperaansluiting
- Ja
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Pinnacles Campground. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Pinnacles Campground?+
Pinnacles Campground ligt in Paicines, California (Verenigde Staten). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Pinnacles Campground een zwembad?+
Nee, Pinnacles Campground heeft geen eigen zwembad.
Is Pinnacles Campground geschikt voor kinderen?+
Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Pinnacles Campground.
Zijn honden toegestaan op Pinnacles Campground?+
Ja, honden zijn welkom op Pinnacles Campground.
Welke voorzieningen heeft Pinnacles Campground?+
Pinnacles Campground biedt onder andere wifi, honden toegestaan, warme douches en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Vergelijkbare campings in California
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Pinnacles Campground (deze camping) | – | – | – |
| Yellow Post #6 | – | – | – |
| Santa Rosa Yellow Post 16 | – | – | – |
| Indian Well Campground | – | – | – |
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website van de camping. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.