Ovisola
Camping in California

Santa Rosa Spring Yellow Post 4

California, Verenigde Staten

Santa Rosa Spring Yellow Post 4 ligt in de regio California in Verenigde Staten. Je kunt hier kamperen met een caravan en een tent.

  • Honden toegestaan
Caravanplaats · Tentplaats
Huisdier welkom

Over Santa Rosa Spring Yellow Post 4

GEO

Santa Rosa Spring Yellow Post 4 is een camping in California. Bekijk de ligging op de kaart, de voorzieningen en boekingsmogelijkheden.

Tot de voorzieningen behoren ruimte voor honden.

Pluspunten

  • Honden toegestaan

Voorzieningen

Op de camping

  • Huisdier welkom

Plaatsen, accommodaties & prijzen

Bekijk actuele prijzen en beschikbaarheid
Naar de website
Je boekt rechtstreeks bij de camping. Ovisola verwerkt zelf geen betaling.

Plaatstypes & vanafprijzen

  • Caravan
    ?
  • Tent
    ?

Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.

Is dit uw camping? Claim uw camping hier.

Ligging & bereikbaarheid

Bekijk de exacte ligging op de kaart.

Bezienswaardigheden in de buurt

?

Beoordelingen

Samen 7 beoordelingen van 1 bron.

3,7/5
Google
7 beoordelingen
Lees reviews →

Wat gasten zeggen

via Google
★★★★
De slechtste plek om te kamperen. Op verschillende kampeerplekken heb ik menselijke uitwerpselen gevonden 🤮. De gebieden rond Idyllwild zijn veel beter.
J B · 4 jaar geleden
★★★★★
Absoluut adembenemende uitzichten. Een geweldige plek om te ontspannen. Een 4x4 is wel handig om bij de kampeerplekken te komen. 's Nachts koelt het wat af.
HP · 5 jaar geleden
★★★★
Moeilijk te bereiken, niets te doen, ga er niet heen.
alex brooks · 7 jaar geleden
★★★★★
Leuke plek, ik ben er al vaak geweest. En heerlijk om even aan de hitte te ontsnappen.
Keith McConachie · 8 jaar geleden
★★★★★
Dit is een fantastische Yellow Post-camping. Het is hier heerlijk rustig op Santa Rosa Mountain. Mijn favorieten zijn plek 3 en 4, omdat ze een kraan met bronwater hebben! Het is een uur rijden naar de eerste Yellow Post-plek, maar niet heel moeilijk. Ik kom er met mijn Subaru XV…
Aaron Carpenter · Bewerkt: 11 jaar geleden
Lees alle reviews op Google →

Weer & klimaat

Goed om te weten

Accommodatietypes
Caravanplaats, Tentplaats
Huisdieren
Welkom

Contact & Website

Stuur een bericht naar de eigenaren van Santa Rosa Spring Yellow Post 4. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.

Veelgestelde vragen

FAQ
Waar ligt Santa Rosa Spring Yellow Post 4?+

Santa Rosa Spring Yellow Post 4 ligt in California (Verenigde Staten). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.

Heeft Santa Rosa Spring Yellow Post 4 een zwembad?+

Nee, Santa Rosa Spring Yellow Post 4 heeft geen eigen zwembad.

Is Santa Rosa Spring Yellow Post 4 geschikt voor kinderen?+

Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Santa Rosa Spring Yellow Post 4.

Zijn honden toegestaan op Santa Rosa Spring Yellow Post 4?+

Ja, honden zijn welkom op Santa Rosa Spring Yellow Post 4.

Welke voorzieningen heeft Santa Rosa Spring Yellow Post 4?+

Santa Rosa Spring Yellow Post 4 biedt onder andere honden toegestaan. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.

Vergelijkbare campings in California

CampingBeoordelingPrijs vanafDichtstbij water
Santa Rosa Spring Yellow Post 4 (deze camping)
Yellow Post #6
Santa Rosa Yellow Post 16
Indian Well Campground

Alle campings in California →

Gegevens vanOpenStreetMap-bijdragers

Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.

Naar de website