Stillwater Cove Campground
Jenner, California, Verenigde Staten
Stillwater Cove Campground ligt in de regio California in Verenigde Staten. Kamperen kan er met een caravan en een tent.
- Honden toegestaan
- Rolstoeltoegankelijk
Over Stillwater Cove Campground
GEOStillwater Cove Campground is een camping in California. Bekijk de ligging op de kaart, de voorzieningen en boekingsmogelijkheden.
Op Stillwater Cove Campground vind je onder andere ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.
✓ Pluspunten
- Honden toegestaan
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Warme douches
- Sanitair / toiletten
- Toegankelijk sanitair
Op de camping
- Huisdier welkom
- Camperaansluiting
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Caravan?
- Tent?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
Bekijk de exacte ligging op de kaart.
Bezienswaardigheden in de buurt
Beoordelingen
Samen 66 beoordelingen van 1 bron.
Wat gasten zeggen
via Google“Een werkelijk prachtige, rustige en ontspannende camping. De camping is ruim en voelt nooit druk aan. Schone en goed onderhouden toiletten. Warm water voor de douches (tegen betaling). Brandhout te koop. Een zeer mooie rookvrije vuurplaats. Omgeven door prachtige bomen die de win…”
“Gewoon een fantastische plek om te zijn.”
“Een heel schoon en mooi park.”
“Prachtige kleine camping met toegang tot de oceaan. Het strand is op ongeveer 400 meter loopafstand door het sequoiabos. De toiletten waren schoon, maar de wastafel in het herentoilet is aan reparatie toe. De douches werkten prima. Het personeel van het park is geweldig en erg be…”
“Stillwater Cove is een heerlijke plek om tijd door te brengen aan de oceaan. We hebben er niet gekampeerd, maar we hebben wel een paar uur aan de kust doorgebracht en genoten van de rustige sfeer en het prachtige kustlandschap. Het was fascinerend om mensen te zien leren duiken,…”
“Reserveren via e-mail ging prima. De kampeerplek is oké, ook qua prijs-kwaliteitverhouding. De douche en het toilet zijn niet geweldig. We zouden hier waarschijnlijk nog eens verblijven.”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Caravanplaats, Tentplaats
- Huisdieren
- Welkom
- Toegankelijk sanitair
- Ja
- Camperaansluiting
- Ja
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Stillwater Cove Campground. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Stillwater Cove Campground?+
Stillwater Cove Campground ligt in Jenner, California (Verenigde Staten). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Stillwater Cove Campground een zwembad?+
Nee, Stillwater Cove Campground heeft geen eigen zwembad.
Is Stillwater Cove Campground geschikt voor kinderen?+
Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Stillwater Cove Campground.
Zijn honden toegestaan op Stillwater Cove Campground?+
Ja, honden zijn welkom op Stillwater Cove Campground.
Welke voorzieningen heeft Stillwater Cove Campground?+
Stillwater Cove Campground biedt onder andere honden toegestaan, warme douches en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Vergelijkbare campings in California
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Stillwater Cove Campground (deze camping) | – | – | – |
| Yellow Post #6 | – | – | – |
| Santa Rosa Yellow Post 16 | – | – | – |
| Indian Well Campground | – | – | – |
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website van de camping. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.