Sweetwater Campground
California, Verenigde Staten
Sweetwater Campground is een camping in de regio California (Verenigde Staten). Je kunt hier kamperen met een caravan en een tent.
- Honden toegestaan
- Rolstoeltoegankelijk
Over Sweetwater Campground
GEOSweetwater Campground is een camping in California. Bekijk de ligging op de kaart, de voorzieningen en boekingsmogelijkheden.
Op het terrein vind je onder meer ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.
✓ Pluspunten
- Honden toegestaan
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Warme douches
- Sanitair / toiletten
- Toegankelijk sanitair
Op de camping
- Huisdier welkom
- Camperaansluiting
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Caravan?
- Tent?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
Bekijk de exacte ligging op de kaart.
Bezienswaardigheden in de buurt
Beoordelingen
Samen 74 beoordelingen van 1 bron.
Wat gasten zeggen
via Google“Dit was mijn tweede bezoek aan Sweetwater en het was een geweldige ervaring. De toiletten zijn schoon en ruiken lekker, ondanks dat er geen doorspoelfunctie is. Over het algemeen is de camping goed onderhouden. De ligging is ideaal om Hetch Hetchy, Toulumne en andere recreatiemog…”
“We stonden op plek 10, het was erg stoffig, zonnig en heet. We hebben de eigenaar nooit gezien. Er is geen stortplaats voor afvalwater als je een caravan meeneemt. De badkamer was wel schoon.”
“Kleine, handige camping vlakbij Yosemite/Hetch Hetchy. Schone toiletten!”
“We verbleven hier van 13 tot en met 15 augustus. Allereerst is deze recensie niet gericht aan de campingbeheerders; ze waren vriendelijk en de sanitaire voorzieningen waren zeer goed onderhouden. Deze camping is overal oneffen. Er is geen vlakke plek voor een tent of een auto.…”
“Heel schoon, goed onderhouden en rustig. Overdag vliegen er vliegtuigen over, maar 's nachts stoppen ze.”
“gewoon de natuur”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Caravanplaats, Tentplaats
- Huisdieren
- Welkom
- Toegankelijk sanitair
- Ja
- Camperaansluiting
- Ja
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Sweetwater Campground. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Sweetwater Campground?+
Sweetwater Campground ligt in California (Verenigde Staten). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Sweetwater Campground een zwembad?+
Nee, Sweetwater Campground heeft geen eigen zwembad.
Is Sweetwater Campground geschikt voor kinderen?+
Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Sweetwater Campground.
Zijn honden toegestaan op Sweetwater Campground?+
Ja, honden zijn welkom op Sweetwater Campground.
Welke voorzieningen heeft Sweetwater Campground?+
Sweetwater Campground biedt onder andere honden toegestaan, warme douches en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Vergelijkbare campings in California
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Sweetwater Campground (deze camping) | – | – | – |
| Yellow Post #6 | – | – | – |
| Santa Rosa Yellow Post 16 | – | – | – |
| Indian Well Campground | – | – | – |
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website van de camping. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.