Upper Pines Campground
TUOLUMNE MEADOWS, California, Verenigde Staten
Upper Pines Campground is een camping in de regio California (Verenigde Staten). Hier ben je welkom met een caravan en een tent.
- Honden toegestaan
- Rolstoeltoegankelijk
Over Upper Pines Campground
GEOUpper Pines Campground is een camping in California. Bekijk de ligging op de kaart, de voorzieningen en boekingsmogelijkheden.
Op het terrein vind je onder meer ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.
✓ Pluspunten
- Honden toegestaan
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Toegankelijk sanitair
Op de camping
- Huisdier welkom
- Camperaansluiting
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Caravan?
- Tent?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
Bekijk de exacte ligging op de kaart.
Bezienswaardigheden in de buurt
Beoordelingen
Samen 742 beoordelingen van 1 bron.
Wat gasten zeggen
via Google“Een fijne camping met eenvoudige toiletten. De kampeerplekken hebben picknicktafels en vuurringen en liggen direct onder een prachtig uitzicht! Het is een korte wandeling of fietstocht naar het dorp Curry voor douches, brandhout en dergelijke.”
“De camping Upper Pines is goed georganiseerd. Je kunt de enorme rotsen ernaast zien. Het is echt prachtig!”
“"Magische uitzichten, geweldige gemeenschapsfeer, maar zeer eenvoudige voorzieningen. Het goede: magische sfeer en een direct gemeenschapsgevoel. Het was alsof we de loterij hadden gewonnen toen we hier op het laatste moment nog een plekje konden bemachtigen! Omdat Upper Pines ee…”
“Een schitterende camping, omgeven door granietformaties.”
“Geweldig kamperen.”
“Het is best mooi, gelegen onder de bomen, maar wel nogal krap en druk. Ik snap de hype niet. Het ligt in ieder geval midden in het park. Goede verbinding met de pendelbus.”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Caravanplaats, Tentplaats
- Huisdieren
- Welkom
- Toegankelijk sanitair
- Ja
- Camperaansluiting
- Ja
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Upper Pines Campground. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Upper Pines Campground?+
Upper Pines Campground ligt in TUOLUMNE MEADOWS, California (Verenigde Staten). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Upper Pines Campground een zwembad?+
Nee, Upper Pines Campground heeft geen eigen zwembad.
Is Upper Pines Campground geschikt voor kinderen?+
Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Upper Pines Campground.
Zijn honden toegestaan op Upper Pines Campground?+
Ja, honden zijn welkom op Upper Pines Campground.
Welke voorzieningen heeft Upper Pines Campground?+
Upper Pines Campground biedt onder andere honden toegestaan en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Vergelijkbare campings in California
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Upper Pines Campground (deze camping) | – | – | – |
| Yellow Post #6 | – | – | – |
| Santa Rosa Yellow Post 16 | – | – | – |
| Indian Well Campground | – | – | – |
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website van de camping. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.