Ovisola
Camping in Colorado

Avalanche campground

Redstone Historic District, Colorado, Verenigde Staten

Avalanche campground is een van de campings in Colorado, Verenigde Staten, op Ovisola. Avalanche campground biedt plaats aan een caravan en een tent.

  • Honden toegestaan
Caravanplaats · Tentplaats
Huisdier welkom

Over Avalanche campground

GEO

Avalanche campground is een camping in Colorado. Bekijk de ligging op de kaart, de voorzieningen en boekingsmogelijkheden.

Op het terrein vind je onder meer ruimte voor honden.

Pluspunten

  • Honden toegestaan

Voorzieningen

Sanitair & basis

  • Sanitair / toiletten

Op de camping

  • Huisdier welkom
  • Camperaansluiting

Plaatsen, accommodaties & prijzen

Bekijk actuele prijzen en beschikbaarheid
Stuur de camping een bericht

Plaatstypes & vanafprijzen

  • Caravan
    ?
  • Tent
    ?

Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.

Is dit uw camping? Claim uw camping hier.

Ligging & bereikbaarheid

Bekijk de exacte ligging op de kaart.

Bezienswaardigheden in de buurt

?

Beoordelingen

Samen 36 beoordelingen van 1 bron.

4,6/5
Google
36 beoordelingen
Lees reviews →

Wat gasten zeggen

via Google
★★★★
Dit is een kleine camping (9 plaatsen) waar je kunt reserveren op basis van wie het eerst komt, het eerst maalt, en er zijn kosten aan verbonden. De plaatsen zijn prima, sommige beter dan andere. Paden leiden naar Avalanche Creek, dat op ongeveer 60 meter afstand ligt. Aan het ei…
Larry ‘LTT’ Topliss · 4 weken geleden
★★★★★
Raad eens wat ik zocht. Ik denk dat je een 4x4 of een voertuig met meer vermogen nodig hebt.
Quiola Quinones · 3 maanden geleden
★★★★★
Geweldige camping vlakbij Redstone en Carbondale. Er zijn weinig toegangspunten tot Avalanche Creek, maar de beek stroomde op dat moment erg snel, dus vissen was niet mogelijk. Er zijn goede toegangspunten tot Avalanche Lake, ongeveer anderhalve kilometer verderop. Houd er rekeni…
Michael Clark · 3 jaar geleden
★★★★★
Laat honden hier niet loslopen en bewaar uw etensresten en afval in de grote stalen berenbestendige containers. Bergleeuwen zijn zeldzaam, maar komen wel voor, en beren zijn overal!
Indica Knights · 3 jaar geleden
★★★★
Deze camping is nu weer open. Het enige wat ik kan zeggen is: neem een ​​grote bus berenspray mee, houd eten uit de buurt van je tent en gooi afval direct in de vuilnisbakken. Deze camping was in de zomer en herfst van 2021 gesloten omdat beren schade aanrichtten. Wees gewaarschu…
Den Usa · 4 jaar geleden
★★★★★
Ik vind het geweldig!
Samantha Jones · 5 jaar geleden
Lees alle reviews op Google →

Weer & klimaat

Goed om te weten

Adres
Avalanche Creek Rd, 81623 Redstone Historic District
Accommodatietypes
Caravanplaats, Tentplaats
Huisdieren
Welkom
Camperaansluiting
Ja

Contact & Website

Stuur een bericht naar de eigenaren van Avalanche campground. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.

Veelgestelde vragen

FAQ
Waar ligt Avalanche campground?+

Avalanche campground ligt in Redstone Historic District, Colorado (Verenigde Staten). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.

Heeft Avalanche campground een zwembad?+

Nee, Avalanche campground heeft geen eigen zwembad.

Is Avalanche campground geschikt voor kinderen?+

Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Avalanche campground.

Zijn honden toegestaan op Avalanche campground?+

Ja, honden zijn welkom op Avalanche campground.

Welke voorzieningen heeft Avalanche campground?+

Avalanche campground biedt onder andere honden toegestaan. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.

Vergelijkbare campings in Colorado

CampingBeoordelingPrijs vanafDichtstbij water
Avalanche campground (deze camping)
May Queen Campground
Crags Campground
The Campers Hub

Alle campings in Colorado →

Gegevens vanOpenStreetMap-bijdragers

Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website van de camping. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.

Stuur de camping een bericht