Black Bear RV Resort
Howard, Colorado, Verenigde Staten
In Colorado (Verenigde Staten) vind je camping Black Bear RV Resort. Black Bear RV Resort biedt plaats aan een caravan en een tent.
- Kindvriendelijk
- Honden toegestaan
- Rolstoeltoegankelijk
Over Black Bear RV Resort
GEOBlack Bear RV Resort is een camping in Colorado. De camping biedt onder andere kindvriendelijke voorzieningen. Bekijk de ligging op de kaart, de voorzieningen en boekingsmogelijkheden.
Tot de voorzieningen behoren voorzieningen voor kinderen, ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.
✓ Pluspunten
- Kindvriendelijk
- Honden toegestaan
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Toegankelijk sanitair
Op de camping
- Kindvriendelijk
- Huisdier welkom
- Camperaansluiting
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Caravan?
- Tent?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
Bekijk de exacte ligging op de kaart.
Bezienswaardigheden in de buurt
Beoordelingen
Samen 96 beoordelingen van 1 bron.
Wat gasten zeggen
via Google“Laten we er maar meteen mee beginnen. Het park is aan het verloederen en de eigenaren trekken zich er niets van aan. Dat is erg jammer, want deze plek heeft veel te bieden. Het water is niet schoon, er is geen zuivering voor, het is gewoon bronwater. De motels zijn vervallen en z…”
“Aangekomen op zaterdag 12-9-2026 voor een overnachting met de camper. De weg naar onze plek was geblokkeerd door de vrachtwagen van een andere kampeerder die op de toegangsweg geparkeerd stond. De waterkraan, de walstroomaansluiting en de wifi op onze kleine plek werkten niet. Om…”
“Niet aan te raden! Ga naar een andere camping. Nieuwe beheerder die ruzie maakt over dingen waar hij geen verstand van heeft. Heeft de septic tank op de verkeerde plek gezet, wil het niet opruimen en vertelt vervolgens de bewoners die wel op de juiste plek zijn aangesloten dat d…”
“Ik verblijf hier momenteel en er is een wisseling van management geweest. De nieuwe mensen zijn erg onprofessioneel. Het is nu drie weken geleden en ze hebben zich nog steeds niet voorgesteld. Ze hebben hun rioolslang aangesloten op een waterinlaat en toen ze hun fout beseften, l…”
“We hadden gisteravond een reservering voor late aankomst. Er was niemand. Niemand nam de telefoon op. Het was 11:45 's avonds en we hadden een bevestigde, betaalde reservering. We moesten naar Salida rijden om een accommodatie te vinden. Niet aan te raden. Nog steeds heeft niem…”
“Als u ook maar een beetje fatsoen hebt, blijf dan alstublieft niet in dit motel. We verbleven hier een jaar geleden en hebben toen gezworen nooit meer terug te komen. Maar dit jaar waren we weer in de buurt van Salida en de lage prijs lokte ons terug naar dit "resort". Vorig jaa…”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Caravanplaats, Tentplaats
- Huisdieren
- Welkom
- Kindvriendelijk
- Ja
- Toegankelijk sanitair
- Ja
- Camperaansluiting
- Ja
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Black Bear RV Resort. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Black Bear RV Resort?+
Black Bear RV Resort ligt in Howard, Colorado (Verenigde Staten). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Black Bear RV Resort een zwembad?+
Nee, Black Bear RV Resort heeft geen eigen zwembad.
Is Black Bear RV Resort geschikt voor kinderen?+
Ja, Black Bear RV Resort is kindvriendelijk met voorzieningen voor gezinnen.
Zijn honden toegestaan op Black Bear RV Resort?+
Ja, honden zijn welkom op Black Bear RV Resort.
Welke voorzieningen heeft Black Bear RV Resort?+
Black Bear RV Resort biedt onder andere kinderanimatie, honden toegestaan en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Vergelijkbare campings in Colorado
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Black Bear RV Resort (deze camping) | – | – | – |
| May Queen Campground | – | – | – |
| Crags Campground | – | – | – |
| The Campers Hub | – | – | – |
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website van de camping. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.
