Deep Lake
Gypsum, Colorado, Verenigde Staten
Deep Lake ligt in de regio Colorado in Verenigde Staten. Kamperen kan er met een caravan en een tent.
- Honden toegestaan
Over Deep Lake
GEODe camping beschikt over ruimte voor honden.
✓ Pluspunten
- Honden toegestaan
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Sanitair / toiletten
Op de camping
- Huisdier welkom
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Caravan?
- Tent?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
Bekijk de exacte ligging op de kaart.
Bezienswaardigheden in de buurt
Beoordelingen
Samen 35 beoordelingen van 1 bron.
Wat gasten zeggen
via Google“Een prachtige kampeerplek aan een klein meer, perfect om te suppen. De omgeving zit vol verrassingen, die ik niet zal verklappen. Zoals eerdere recensenten al opmerkten, zijn de toiletten erg schoon en is er geen waterleiding (ik had 74 liter water meegenomen voor 4 dagen en zelf…”
“Je hebt absoluut een 4x4 nodig en het is alleen toegankelijk midden in de zomer. Maar het is er dan wel fantastisch. Het helderste meer waar ik ooit in heb gezwommen.”
“Het is niet meer gratis, maar nog steeds goedkoop! Ik ging naar een van de nabijgelegen meren en het zat vol met dode insecten! Bah! Echt ontzettend veel insecten. Je zou denken dat je een plek zonder insecten zag, en daar zouden er juist meer zitten! De insectenvrije plekken war…”
“Ik vind deze plek geweldig, het is er zo mooi! Er is zoveel te doen. Ik ben het er wel mee eens dat ze een afvalcontainer nodig hebben.”
“Mooie camping, ver weg aan een hobbelige weg. Ze zeggen dat ze 35 plaatsen hebben, maar er zijn er eigenlijk 29: drie voor twee personen en één voor drie personen. De toiletten zijn schoon en goed onderhouden. Ik vind wel dat er een vuilnisbak zou moeten staan.”
“Geweldige camping, schone toiletten, prachtige plekjes”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Caravanplaats, Tentplaats
- Huisdieren
- Welkom
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Deep Lake. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Deep Lake?+
Deep Lake ligt in Gypsum, Colorado (Verenigde Staten). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Deep Lake een zwembad?+
Nee, Deep Lake heeft geen eigen zwembad.
Is Deep Lake geschikt voor kinderen?+
Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Deep Lake.
Zijn honden toegestaan op Deep Lake?+
Ja, honden zijn welkom op Deep Lake.
Welke voorzieningen heeft Deep Lake?+
Deep Lake biedt onder andere honden toegestaan. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Vergelijkbare campings in Colorado
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Deep Lake (deze camping) | – | – | – |
| May Queen Campground | – | – | – |
| Crags Campground | – | – | – |
| The Campers Hub | – | – | – |
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website van de camping. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.
