Ovisola
Camping in Florida

Aztec RV Resort

Margate, Florida, Verenigde Staten

In Florida (Verenigde Staten) vind je camping Aztec RV Resort. Aztec RV Resort biedt plaats aan een caravan en een tent.

  • Honden toegestaan
  • Rolstoeltoegankelijk
Caravanplaats · Tentplaats
Huisdier welkom

Over Aztec RV Resort

GEO

De camping beschikt over ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.

Pluspunten

  • Honden toegestaan

Voorzieningen

Sanitair & basis

  • Toegankelijk sanitair

Op de camping

  • Huisdier welkom
  • Camperaansluiting

Plaatsen, accommodaties & prijzen

Bekijk actuele prijzen en beschikbaarheid
Stuur de camping een bericht

Plaatstypes & vanafprijzen

  • Caravan
    ?
  • Tent
    ?

Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.

Is dit uw camping? Claim uw camping hier.

Ligging & bereikbaarheid

Bekijk de exacte ligging op de kaart.

Bezienswaardigheden in de buurt

?

Beoordelingen

Samen 439 beoordelingen van 1 bron.

4,3/5
Google
439 beoordelingen
Lees reviews →

Wat gasten zeggen

via Google
★★★★★
Ik vind het resort en de mensen er geweldig, maar het vuurwerk van gisteravond om 2 uur moet echt stoppen! Ik probeer te slapen. Het klinkt als geweerschoten. Dit moet wel voor overlast zorgen bij de bewoners, vooral bij de omliggende complexen. Bedankt!
Eddie Mejia · Bewerkt: 2 weken geleden
★★★★
We hebben een plek gehuurd... we werden pas na de volledige betaling van het niet-restitueerbare huurbedrag op de hoogte gesteld dat de sportschool gesloten zou zijn. De plek zelf is wel prachtig.
Mason Pruner · een maand geleden
★★★★
We hadden tot nu toe één nacht doorgebracht van een verblijf van drie nachten en de ervaring was op zijn zachtst gezegd niet oké. De bewaker bij de hoofdingang was extreem onbeleefd en liet mijn man in eerste instantie niet binnen met onze camper. Ze hadden onze plek verplaatst t…
DONNA CURTIS · 2 maanden geleden
★★★★★
Ik kwam uit Las Vegas, een vriend had het me aangeraden, het schijnt daar goed te zijn.
Rowan Lee · 5 maanden geleden
★★★★★
Luxe locatie, zeer schoon, maar niet betaalbaar.
Luc Baril · 6 maanden geleden
★★★★★
Camperplaats, GEEN HOTEL... staanplaatsen voor campers en overdekte/mini-huisjes. Erg schoon en vriendelijk. Afgesloten terrein.
Sandi Stein · 8 maanden geleden
Lees alle reviews op Google →

Weer & klimaat

Goed om te weten

Adres
Aztec Blvd #1, 33068 Margate
Accommodatietypes
Caravanplaats, Tentplaats
Huisdieren
Welkom
Toegankelijk sanitair
Ja
Camperaansluiting
Ja

Contact & Website

Stuur een bericht naar de eigenaren van Aztec RV Resort. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.

Veelgestelde vragen

FAQ
Waar ligt Aztec RV Resort?+

Aztec RV Resort ligt in Margate, Florida (Verenigde Staten). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.

Heeft Aztec RV Resort een zwembad?+

Nee, Aztec RV Resort heeft geen eigen zwembad.

Is Aztec RV Resort geschikt voor kinderen?+

Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Aztec RV Resort.

Zijn honden toegestaan op Aztec RV Resort?+

Ja, honden zijn welkom op Aztec RV Resort.

Welke voorzieningen heeft Aztec RV Resort?+

Aztec RV Resort biedt onder andere honden toegestaan en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.

Vergelijkbare campings in Florida

CampingBeoordelingPrijs vanafDichtstbij water
Aztec RV Resort (deze camping)
River Forest Group Site
Old Bellamy Camp Park
Sand Pond Recreation Area

Alle campings in Florida →

Gegevens vanOpenStreetMap-bijdragers

Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website van de camping. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.

Stuur de camping een bericht