Ovisola
Camping in Florida

Indian Mound Fish Camp

Oak Hill, Florida, Verenigde Staten

Camping Indian Mound Fish Camp bevindt zich in Florida in Verenigde Staten. Indian Mound Fish Camp biedt plaats aan een caravan en een tent.

  • Wifi
  • Honden toegestaan
  • Rolstoeltoegankelijk
Caravanplaats · Tentplaats
Gratis WiFi
Huisdier welkom

Over Indian Mound Fish Camp

GEO

Indian Mound Fish Camp is een camping in Florida. De camping biedt onder andere wifi. Bekijk de ligging op de kaart, de voorzieningen en boekingsmogelijkheden.

De camping beschikt over wifi, ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.

Pluspunten

  • Honden toegestaan
  • Wifi

Voorzieningen

Sanitair & basis

  • Sanitair / toiletten
  • Toegankelijk sanitair
  • WiFi op het terrein

Op de camping

  • Huisdier welkom
  • Camperaansluiting

Plaatsen, accommodaties & prijzen

Bekijk actuele prijzen en beschikbaarheid
Stuur de camping een bericht

Plaatstypes & vanafprijzen

  • Caravan
    ?
  • Tent
    ?

Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.

Is dit uw camping? Claim uw camping hier.

Ligging & bereikbaarheid

Bekijk de exacte ligging op de kaart.

Bezienswaardigheden in de buurt

?

Beoordelingen

Samen 512 beoordelingen van 1 bron.

4,8/5
Google
512 beoordelingen
Lees reviews →

Wat gasten zeggen

via Google
★★★★★
We zijn dol op deze plek. Vroeger kampeerden we hier met onze camper. Nu huren we de huisjes, die erg schoon, ruim en perfect zijn voor een familie-uitje. De eigenaar en het personeel zijn erg aardig en zeer behulpzaam. Je kunt er fantastisch vissen. Prachtige zonsopgangen en zon…
Amy · 5 dagen geleden
★★★★★
We brachten het Labor Day-weekend van 2024 hier door en hebben het allebei fantastisch gehad. Onze plek lag aan het kanaal. We hadden makkelijk toegang om onze kano te water te laten en er weer uit te halen voor het weekend. Het personeel op kantoor is erg aardig en behulpzaam. I…
Patrick Hetherington · Bewerkt: 2 weken geleden
★★★★
De eigenaren hebben tegen Airbnb gelogen over het feit dat ze de uitwerpselen van ons huisdier moesten opruimen. Verder was het een prima verblijf. Edit: leugens stapelen zich op met nog meer leugens. We huurden een appartement met 2 bedden, zonder banken. (Voordat ze gerenovee…
jackie wakley · 3 weken geleden
★★★★★
Het personeel is erg behulpzaam, de plek is schoon, het proces is gestroomlijnd, de locatie is perfect voor het vangen van garnalen, harpoenen en vissen, en de prijs is betaalbaar.
SHERIF Ali · 4 weken geleden
★★★★★
Een perfecte vakantiebestemming! Het personeel deed er alles aan om ons verblijf zo aangenaam mogelijk te maken. Deze mensen houden echt van hun werk. We komen zeker terug!
Veronica Wise · 4 weken geleden
★★★★★
Indian Mound Campground heeft ons echt gered! Ze konden ons op het laatste moment nog een plek aanbieden om te verblijven terwijl we onze zoon naar een plaatselijke universiteit brachten, en de camping overtrof al onze verwachtingen. Er was zoveel te doen op de camping zelf, en…
Amanda Griggs · een maand geleden
Lees alle reviews op Google →

Weer & klimaat

Goed om te weten

Adres
295 Indian Creek Rd, 32759 Oak Hill
Accommodatietypes
Caravanplaats, Tentplaats
Huisdieren
Welkom
Toegankelijk sanitair
Ja
Camperaansluiting
Ja

Contact & Website

Stuur een bericht naar de eigenaren van Indian Mound Fish Camp. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.

Veelgestelde vragen

FAQ
Waar ligt Indian Mound Fish Camp?+

Indian Mound Fish Camp ligt in Oak Hill, Florida (Verenigde Staten). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.

Heeft Indian Mound Fish Camp een zwembad?+

Nee, Indian Mound Fish Camp heeft geen eigen zwembad.

Is Indian Mound Fish Camp geschikt voor kinderen?+

Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Indian Mound Fish Camp.

Zijn honden toegestaan op Indian Mound Fish Camp?+

Ja, honden zijn welkom op Indian Mound Fish Camp.

Welke voorzieningen heeft Indian Mound Fish Camp?+

Indian Mound Fish Camp biedt onder andere wifi, honden toegestaan en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.

Vergelijkbare campings in Florida

CampingBeoordelingPrijs vanafDichtstbij water
Indian Mound Fish Camp (deze camping)
River Forest Group Site
Old Bellamy Camp Park
Sand Pond Recreation Area

Alle campings in Florida →

Gegevens vanOpenStreetMap-bijdragers

Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website van de camping. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.

Stuur de camping een bericht