Breeze Lake Campground
Brownsville, Texas, Verenigde Staten
Breeze Lake Campground is een van de campings in Texas, Verenigde Staten, op Ovisola. De plaatsen zijn geschikt voor een caravan en een tent.
- Honden toegestaan
- Rolstoeltoegankelijk
Over Breeze Lake Campground
GEOBreeze Lake Campground is een camping in Texas. Bekijk de ligging op de kaart, de voorzieningen en boekingsmogelijkheden.
Op Breeze Lake Campground vind je onder andere ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.
✓ Pluspunten
- Honden toegestaan
Voorzieningen
Sanitair & basis
- Toegankelijk sanitair
Op de camping
- Huisdier welkom
- Camperaansluiting
Plaatsen, accommodaties & prijzen
Plaatstypes & vanafprijzen
- Caravan?
- Tent?
Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.
Is dit uw camping? Claim uw camping hier.
Ligging & bereikbaarheid
Bekijk de exacte ligging op de kaart.
Bezienswaardigheden in de buurt
Beoordelingen
Samen 175 beoordelingen van 1 bron.
Wat gasten zeggen
via Google“Deze plek is fantastisch en voor een zeer redelijke prijs. Het echtpaar dat het runt is erg aardig en supervriendelijk. Ze hebben me enorm geholpen met alles wat ik nodig had. Ik ben ijzerwerker bij vakbond 495 en ben vanuit New Mexico gekomen voor mijn werk. Ik had mijn verblijf…”
“Dit is een geweldige kleine gemeenschap... Een caravanpark/camping voor 55-plussers... Het management en de medewerkers zijn erg aardig, er is een mooi zwembad en een wasserette, een gemeenschapscentrum en veel activiteiten. Het is afgesloten met een hek, dus dat houdt ongewenste…”
“Vlakbij het vliegveld en in de buurt van SpaceX. Heel rustig en iedereen is vriendelijk! Er worden ook regelmatig evenementen georganiseerd!”
“Een prima plek om te verblijven vlakbij Boca Chica Beach.”
“Een fijne en vriendelijke plek.”
“We hebben hier een paar maanden gewoond en vonden het fantastisch. Mel en Scott zijn geweldig. Het is een afgesloten terrein, wat je een extra veilig gevoel geeft. We vonden het heerlijk om met onze hond in het park te wandelen. Het zwembad was fantastisch en we genoten er vooral…”
Weer & klimaat
Goed om te weten
- Accommodatietypes
- Caravanplaats, Tentplaats
- Huisdieren
- Welkom
- Toegankelijk sanitair
- Ja
- Camperaansluiting
- Ja
Contact & Website
Stuur een bericht naar de eigenaren van Breeze Lake Campground. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.
Veelgestelde vragen
FAQWaar ligt Breeze Lake Campground?+
Breeze Lake Campground ligt in Brownsville, Texas (Verenigde Staten). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.
Heeft Breeze Lake Campground een zwembad?+
Nee, Breeze Lake Campground heeft geen eigen zwembad.
Is Breeze Lake Campground geschikt voor kinderen?+
Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Breeze Lake Campground.
Zijn honden toegestaan op Breeze Lake Campground?+
Ja, honden zijn welkom op Breeze Lake Campground.
Welke voorzieningen heeft Breeze Lake Campground?+
Breeze Lake Campground biedt onder andere honden toegestaan en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.
Vergelijkbare campings in Texas
| Camping | Beoordeling | Prijs vanaf | Dichtstbij water |
|---|---|---|---|
| Breeze Lake Campground (deze camping) | – | – | – |
| Wilderness Camp Area | – | – | – |
| Peach Country RV Park | – | – | – |
| Texas Rennaissance Festival - Loud - Barbarian Camping | – | – | – |
Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website van de camping. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.