Ovisola
Camping in Texas

Our Friends Campground II

Kempner, Texas, Verenigde Staten

Welkom op Our Friends Campground II, een camping in Texas, Verenigde Staten. Kamperen kan er met een caravan en een tent.

  • Honden toegestaan
  • Rolstoeltoegankelijk
Caravanplaats · Tentplaats
Huisdier welkom
Warme douches

Over Our Friends Campground II

GEO

Our Friends Campground II is een camping in Texas. Bekijk de ligging op de kaart, de voorzieningen en boekingsmogelijkheden.

Tot de voorzieningen behoren ruimte voor honden en rolstoeltoegankelijke voorzieningen.

Pluspunten

  • Honden toegestaan

Voorzieningen

Sanitair & basis

  • Warme douches
  • Sanitair / toiletten
  • Toegankelijk sanitair

Op de camping

  • Huisdier welkom
  • Camperaansluiting

Plaatsen, accommodaties & prijzen

Bekijk actuele prijzen en beschikbaarheid
Stuur de camping een bericht

Plaatstypes & vanafprijzen

  • Caravan
    ?
  • Tent
    ?

Richtprijzen ter indicatie. De definitieve prijs en beschikbaarheid zie je bij de aanbieder.

Is dit uw camping? Claim uw camping hier.

Ligging & bereikbaarheid

Bekijk de exacte ligging op de kaart.

Bezienswaardigheden in de buurt

?

Beoordelingen

Samen 52 beoordelingen van 1 bron.

4,3/5
Google
52 beoordelingen
Lees reviews →

Wat gasten zeggen

via Google
★★★★
Ik was slachtoffer van huiselijk geweld en raakte bijna bewusteloos door bloedverlies tijdens mijn verblijf in dit park. Ik werd verzocht te vertrekken nadat ik de parkbeheerder om camerabeelden van de bestuurder en het voertuig had gevraagd. De toiletten zijn altijd vies en er l…
Charles Alvis · een week geleden
★★★★
We hebben een korte stop gemaakt voor onze huisdieren ✋️. Het is een fijne plek om even de benen te strekken.
George Jamison. USCG Chief Retired · 10 maanden geleden
★★★★★
Ik ben nu een jaar op deze camping en de vorige keer was het vier jaar geleden. Het is een geweldige camping voor wie er lang kampeert. Het is er erg rustig, vooral 's avonds en 's nachts. Mijn hond vindt het heerlijk om in het hondenpark rond te rennen. De eigenaren zijn fijne m…
Doug Smith · Bewerkt: een jaar geleden
★★★★★
Supervriendelijk en rustig 🤫
Debby Rollins · 2 jaar geleden
★★★★★
Het is oké. Het onderhoud kan wel wat verbetering gebruiken. Ze berekenen de huur ook niet naar rato. Ik betaalde voor een hele maand. Uiteindelijk ben ik vertrokken voordat de helft van de maand voorbij was en ze wilden de huur van een halve maand niet teruggeven. Ook waren er v…
Adrian Anaya · 2 jaar geleden
★★★★★
Leuke plek!!
Amy Jackson · 2 jaar geleden
Lees alle reviews op Google →

Weer & klimaat

Goed om te weten

Adres
679 FM2808, 76539 Kempner
Accommodatietypes
Caravanplaats, Tentplaats
Huisdieren
Welkom
Toegankelijk sanitair
Ja
Camperaansluiting
Ja

Contact & Website

Stuur een bericht naar de eigenaren van Our Friends Campground II. Je vraag komt rechtstreeks in hun Ovisola-inbox.

Veelgestelde vragen

FAQ
Waar ligt Our Friends Campground II?+

Our Friends Campground II ligt in Kempner, Texas (Verenigde Staten). De exacte ligging zie je op de kaart op deze pagina.

Heeft Our Friends Campground II een zwembad?+

Nee, Our Friends Campground II heeft geen eigen zwembad.

Is Our Friends Campground II geschikt voor kinderen?+

Er staan geen specifieke kindervoorzieningen geregistreerd voor Our Friends Campground II.

Zijn honden toegestaan op Our Friends Campground II?+

Ja, honden zijn welkom op Our Friends Campground II.

Welke voorzieningen heeft Our Friends Campground II?+

Our Friends Campground II biedt onder andere honden toegestaan, warme douches en rolstoeltoegankelijkheid. Bekijk het volledige overzicht in het voorzieningenblok op deze pagina.

Vergelijkbare campings in Texas

CampingBeoordelingPrijs vanafDichtstbij water
Our Friends Campground II (deze camping)
Wilderness Camp Area
Peach Country RV Park
Texas Rennaissance Festival - Loud - Barbarian Camping

Alle campings in Texas →

Gegevens vanOpenStreetMap-bijdragers

Deze pagina is niet door de eigenaar geverifieerd. We stellen 'm met zorg samen uit openbare bronnen, maar er kunnen fouten in staan; controleer de actuele gegevens via de boek-/beschikbaarheidslink of de officiële website van de camping. Ben je de eigenaar? Claim deze pagina gratis.

Stuur de camping een bericht